Porovnat nabídky

Prostorný dům na klidném místě u Jičína

7 490 000 Kč

Videoprohlídka

360° virtuální prohlídka

Základní informace

Aktualizováno 13 června, 2024 v 6:34 am

  • Cena: 7 490 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Domy
  • Stav nemovitosti: Na prodej
  • Užitná plocha (m²): 310
  • Plocha pozemku (m²): 3715
  • Zastavěná plocha (m²): 129

Popis

V Zámezí, v části obce Železnice máte nově příležitost splnit si svůj sen o bydlení v prostorném domě na klidném místě.
Dům se nachází ve slepé části obce a kolem hranice pozemku protéká příjemný potok Cidlina. Celková velikost pozemku je 3715 m², který je tvořen ze tří částí. Rovinatá část kolem domu má velikost 1067 m², na který navazuje zahrada s ovocnými stromy o velikosti 929 m² – sklon této části pozemku je přibližně 30 %. Poslední částí je les, který je velký 1719 m².
Dům má 3 podlaží, byl postaven z cihlového zdiva v r. 1993 a je stále v dobrém technickém stavu. Každé podlaží má sociální zařízení vč. toalety.
1. podlaží je technické, které je možné upravit na obytné. Ve 2. a 3. podlaží se nachází bytové jednotky, každá o dispozici 3+1. Každé podlaží má sociální zařízení vč. toalety. Celková plocha domu je 310 m², ke které ještě patří balkon (7 m²), sklep (7,5 m²) a venkovní garáž (18 m²).
Dům má 2 studny. Aktuálně je voda čerpána ze studny za domem – tato studna je hluboká 7 m a výška vodního sloupce je 3 metry (tedy cca 2356 l), což znamená dostatek vody i pro velkou rodinu. Aktuálně je také v obci plánovaný vodovod, na který je již vybudovaný projekt a posledním krokem zbývá získání dotace.
Stropy domu jsou z keramických stropnic (tvrdé stropy). Střešní krytina je hliníková a je stále v dobrém stavu. V neposlední řadě je důležité, že rozvody elektřiny jsou již v mědi.
Dům je vytápěný plynovým kotlem se zásobníkem o objemu 4 850 l. Další možností je dům vytápět kotlem na uhlím se zásobníkem na 3 dny. Také si můžete ve 2. podlaží v obývacím pokoji přitopit krbovými kamny. Vzhledem k tomu, že průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl vypracován, uvádím dle zákonné povinnosti třídu G.
V blízkém okolí domu je krásná příroda, mnoho lesů, Jinolické rybníky, Prachovské skály a mnoho dalšího. Od domu to budete mít 2 km do Železnice a 6 km do Jičína.
Tahle nabídka je vhodná pro někoho, kdo touží po prostorném domě na klidném místě, ve kterém může žít velká rodina, komunita více rodin, nebo jako investice s rozdělením na 3 samostatné bytové jednotky.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Pronájem bytu 1+1 Jičín

DALŠÍ NEMOVITOST

4 stavební pozemky v obci Petkovy