Porovnat nabídky

4 stavební pozemky v obci Petkovy

Info o ceně u makléře

Videoprohlídka

Základní informace

Aktualizováno 17 května, 2024 v 2:55 pm

  • Cena: Info o ceně u makléře
  • Typ nemovitosti: Pozemky
  • Stav nemovitosti: Na prodej
  • Plocha pozemku (m²): 3838

Popis

V klidné obci Petkovy jsou nově na prodej 4 stavební pozemky. Obec se nachází 7 km od Dolního Bousova, kde je základní občanská vybavenost a 14 km odtud je Mladá Boleslav.
Stavební pozemky se nacházejí na hezkém místě a mají vlastní příjezdovou cestu. V ceně každého z pozemků je započítaný i podíl na příjezdové cestě velikosti 1/5 z celku.
V přiložené vizualizaci se můžete podívat, jak to tady může po dokončení staveb a příjezdové cesty vypadat.
Pokud jste stihli začátek prodeje, tak si ještě můžete vybrat, jestli svůj dům postavíte na 1. pozemku o velikosti 1000 m², nebo na 2. pozemku, který má také velikost rovných 1000 m². Pokud preferujete nižší cenu a stačí vám o něco menší pozemek, tak by pro vás mohla být vhodná parcela č. 3, která je velká 835 m². Pozemek č. 4 je velký 1003 m² a jeho cena je nejnižší z důvodu umístěného sloupu s elektrickým vedením.
Pozemky jsou již dle platného územního plánu obce na katastru nemovitostí rozdělené, ale vybudování příjezdové cesty a inženýrských sítí již bude na vás. Proto u všech nabízených pozemků je velmi příznivá cena, která vám i s budoucími náklady zajistí, že koupě kteréhokoliv z pozemků bude pro vás skvělá investice.
Obec Petkovy sousedí s obcí Dlouhá Lhota kde je obchod Coop, pošta, školka a hospoda. Praha (Černý Most) je z obce dostupná cca za 45 min. Okolí nabízí bohaté možnosti pro výlety do lesů s možností sběru hub, rybníky ke koupání i rybaření, cykloturistiku a v neposlední řadě blízkost do Českého ráje. Dostáváte tímto tak perfektní kombinaci bydlení v přírodě s výbornou dostupností městské infrastruktury.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prostorný dům na klidném místě u Jičína

DALŠÍ NEMOVITOST

Staročeská chalupa v Českém ráji