Porovnat nabídky

Reference

Níže naleznete reference našich zákazníků. Za každou další referenci Vám budeme vděční.

Povinné

Jaké je Vaše celé jméno?
Jaká je Vaše e-mailová adresa?
Jaké s námi máte zkušenosti?

Osobní asistent Fredie Mercuryho pan Peter Freestone využil služeb k prodeji a koupi domu v ČR od Václava Koláře. O tom, jak byl spokojený, Vám poví sám.

Peter Freestone (16.11.2013)


Stal se mi velkou oporou v realitním světě...

Hynek Kalista majitel firmy na výrobu snubních prstenů: https://www.kredum.cz (1.10.2020)


Při prodeji našeho bytu v Jičíně jsme se obrátili na pana Koláře z realitky Nemovitosti s radostí.... více ve videu...

Hana Raddová (8.9.2019)


S Vaškem jsme byli spokojeni a můžeme ho jedině doporučit... více ve videu...

Halířovi (6.10.2019)


Děkuji panu Michálkovi za zprostředkování koupě mojí nemovitosti.
Vše proběhlo hladce a bez problémů.
Také musím ocenit jeho lidský přístup a příjemné jednání 👍

30. 1. 2024
Lenka Ulrichová

Profesionální, velmi vstřícný a lidský přístup – takto mohu velmi stručně charakterizovat spolupráci s panem Michálkem. Pane Michálku,velmi Vám děkuji za bezproblémový a rychlý průběh koupě nemovitosti, včetně všech Vašich dobře míněných doporučení.

30. 1. 2024
Zlata Radolfová

Pan Kolář nám realizoval prodej bytu 1+1 v Hradci Králové. Spolupráce s ním byla na profesionální úrovni. Připravil perfektní prezentaci,
domlouval se s námi o našich představách ohledně prodeje bytu. Na dohodnuté schůzky se vždy dostavil včas, jeho jednání je klidné, vstřícné.
Zařídil také veškeré nezbytné právní náležitosti.
Pokud potřebujete služby realitního makléře, pana Koláře mohu vřele doporučit.
Irena Tylšová.

30. 1. 2024
Irena Tylšová

Po mé spolupráci s p. Michálkem ho mohu všem doporučit.Jeho práce je profesní,pečlivá,poctivá a trpělivá v rozhovorech.Děkuji za pomoc a přeji hodně zdaru a spokojených zákazníků.

22. 2. 2023
Alena Coubalová

Pan Kraus si po našem prvním setkání získal naší důvěru a proto jsme se na něj obrátili s prodejem chalupy. Odvedl naprosto skvělou práci, je profesionál, velmi slušný, milý a lidský člověk. Vše bylo naprosto perfektně připravené, prezentace byla skvělá. Prodej díky panu Krausovi proběhl velice rychle a hlavně opravdu bez stresu. Jeho dokonalé služby můžeme jenom doporučit, je radost potkat takového profesionála a milého člověka. Moc rádi na pana Krause vzpomínáme a kdykoliv se na něj s důvěrou obrátíme. Děkujeme.
Ivana a Jarda

27. 1. 2023
Ivana Silovská

Moc děkuji panu Michálkovi za profesionální přístup i milé a lidské jednání při prodeji naší nemovitosti. Vše proběhlo hladce, veškeré kroky s námi konzultoval a co bylo třeba, ochotně zařídil. Děkujeme

8. 1. 2023
Mirka Lindnerová

Profesionální a přitom lidský přístup.
Ochotný a vždy příjemný.
Za mě velká spokojenost.

20. 12. 2022
Aneta Barkmanová

Profesionální a férové jednání pana Michálka, přitom lidský přístup, což je v dnešní době velmi fajn. Zařízení celého procesu od A do Z, velká spokojenost !!

15. 7. 2022
Ludmila Starsyová

Velice doporučuji! S panem Kolářem jsem byla nadmíru spokojená. Je milý, ochotný, vstřícný a vždy připraven vám pomoci. Je radost s ním pracovat. Jsem velice ráda, že jsem oslovila právě tuto realitní kancelář. Mohu všem vřele doporučit.

28. 2. 2022
Nikola Flousková

Velká spokojenost. Profesionální jednání pana Krause nám zajistilo rychlý prodej bytu. Ochota, milý a vstřícný přístup rozhodně nechybý. Pan Kraus dostal naši plnou důvěru, o každém kroku jsme byli vždy informováni. Krásná moderní prezentace nemovitosti. Vše zařídil od A až do Z. Můžeme jen doporučit.

25. 2. 2022
Kateřina Janušová

Maximální spokojenost.
Pan Kraus se ujal prodeje nemovitosti s naprostou profesionalitou.
Čekala jsem klasické jednání realitního makléře a už předem byla skeptická. S překvapením jsem ale zjistila, že pan Kraus svoji praci bere inovativně a precizně a že jím poskytované služby jsou nadstandardní.
Vřele doporučuji 👌

20. 2. 2022
Naďa Pašková

Dobrý den, spolupráce s panem Václavem Kolářem byla opravdu perfektní, jeho přístup k zákazníkovi je opravdu profesionální, ale přitom vstřícný, slušný a člověk má dojem, že je zde jenom pro něj. Vřele jeho služby doporučuji a s klidem můžu říct, že pokud bych ještě nemovitost kupovala nebo prodávala, tak se obrátím jenom na něj. Ještě jednou děkujeme. Věra Novotná

14. 2. 2022
Věra Novotná

Spolupráce s panem Krausem byla naprosto skvělá i když prodej probíhal v sočasné době plné omezení .Musím vyzdvihnout jeho profesionalitu , vždy jsem měla pocit ,že se zabývá jen prodejem mé nemovitosti.Pokud bych hledala nebo prodávala nemovitost ,jistě bych se na pana Krause znovu obrátila.Děkuji.

10. 2. 2022
Lenka Chlubnová

Pan Kraus je velice profesionální, vstřícný, lidský, opravdu NEOBYČEJNÝ realitní makléř. Můžeme jen doporučit.
Moc děkujeme za Vaše služby.

5. 2. 2022
Markéta Dittmarová

Skvělé služby a hlavně komunikace, pan Kolář je profík, zase jeho služby rád využiju.

25. 1. 2022
Tomáš Kolbaba

Spolupráci realitního makléře pana Koláře doporučuji. jsem na 100% spokojený.

12. 1. 2022
Míra Šolc

S panem Kolářem jsem byl velice spokojen, vše zařídil za mě, domluvil vše, tak aby na sebe navazovalo a vše bylo vyřízeno velice rychle. Vzhledem k časové vytíženosti jsem toto velice uvítal. Pokud v dnešní době budete shánět někoho, na koho se lze spolehnout, tak jste tady správně.

10. 1. 2022
Dušan Rudiš

Velice ráda bych realitního makléře pana Koláře doporučila, a to na základě pozitivní zkušenosti při prodeji bytu. Poskytnuté služby považuji za nadstandardní. Pan Kolář je profesionál s velice příjemným vystupováním, který ví, co dělá. Vždy splnil, co slíbil, vždy mi vyšel vstříc, když jsem něco potřebovala. Já osobně jsem kromě úklidu bytu před focením a podpisu smluv nemusela dělat nic, veškeré starosti na sebe převzal pan Kolář, za což mu moc děkuji a přeji další spokojené zákazníky.

8. 1. 2022
Ilona Náhlovská

Děkuji panu Michálkovi za profesionální přístup. Společně jsme vybrali tu nejlepší variantu prodeje nemovitosti. Doporučuji všem, kteří chtějí koupit nebo prodat nemovitost.

6. 1. 2022
Nela Slovanová

Špičkový servis pana Krause, perfektní prezentace nemovitosti, komunikace, vše přehledné, člověk se nemusí o nic starat, jenom podepisuje smlouvy, vše dokonalé od zadání prodeje až po finální převod na nového vlastníka.

21. 12. 2021
Miroslav Hošek

Pan Kraus si získal mou plnou důvěru při prodeji mého bytu v Jičíně. Vše mi bylo předem dokonale vysvětleno, smlouva přehledná s podrobným výkladem a všechny sjednané podmínky do posledního puntíku splněny. Dokonale zpracovaná prezentace dokázala můj byt prodat za pouhý týden za mnohem vyšší cenu, než jsem původně požadoval(cena za služby se neměnila). Veškerou administrativní činnost, která dokáže pěkně znepříjemnit volný čas, zařídil pan Kraus. Stačilo pár podpisů a bylo hotovo. Z přístupu pana Krause jsem byl nadšený a jeho služby doporučil i přátelům.
Bylo mi ctí s tímto vzácným člověkem spolupracovat.

5. 12. 2021
Miloš Skřivánek

Za svou rodinu bych tímto chtěla poděkovat úžasnému člověku panu Krausovi. Je to člověk na svém místě – se srdcem a vcítěním se do situace. Prodej našeho domu proběhl nad očekávání (prodávali jsme nemovitost kterou jsme obývali) – prohlídky tedy probíhali tak – abychom nebyli nijak omezeny… přeci jen se jedná o zásah do soukromí. Doporučujeme tohoto profesionála v realitách
Ještě jednou děkujeme a ať se daří.

30. 11. 2021
Soňa Jirková

S panem Krausem byla spolupráce jedna radost. Se vším nám při koupi nemovitosti poradil a pomohl. Jednání bylo velmi rychlé a příjemné a všechny obavy šly rychle stranou.
Samotný proces byl velmi rychlý a bez problémů, proto spolupráci s panem Krausem doporučuji všema deseti. Velmi oceňuji zodpovědný, profesionální a zároveň lidský přístup.

25. 11. 2021
Lenka Šimonová

Velice příjemná zkušenost s panem Krausem. Profesionální jednání, milé a nevtíravé vystupování. Vše perfektně připraveno. Prodej bytu proběhl velice rychle, o všech krocích jsem byla průběžně informována a jako bonus na konci celé transakce lháev kvalitního vína) to už byla jen třešinka na dortu. Ještě jednou moc děkuji a vřele služby doporučuji.

2. 11. 2021
Michaela Kalhotková

Nemovitosti s radostí mohu jedině doporučit, opravdu je radost spolupracovat. Pan Kolář je spolehlivý, sympatický, zodpovědný, vstřícný, dobře se s ním komunikoval, vždy dodržel vše, na čem jsme se domluvili. Celý prodej probíhal bez jakýchkoliv problémů skvělá prezentace NEMOVITOSTI. Za mě tedy 100% spokojenost

20. 10. 2021
Petra Šancová

Pan Kolář je výborný realitní makléř a ve své práci profesionál. Po mnoha zkušenostech s realitními makléři mohu pana Koláře všem vřele doporučit. Je na něj spoleh, nemovitost prezentuje ve skutečném světle a je velmi milý a ochotný.

20. 10. 2021
Daniela Skalská

Služby pana Krause velmi doporučuji. Profesionalita, serióznost a lidskost. Dokázal prodat moji nemovitost za maximální cenu a dodržení mých náročných požadavků – vystěhování v určitém termínu. Chtěl jsem mamince ještě dopřát léto na rozloučení s domem před jejím stěhováním do 200 km vzdálené garsonky. Prodej včetně nábytku. Perfektní právní služby. Dokonce jsem jeho kolegovi prodal i zděděné auto a jeho tatínek zařídil likvidaci věcí z dílny a garáže. Spokojený zákazník Jan Hendrych.

22. 9. 2021
Jan Hendrych

Děkujeme za profesionální zprostředkování prodeje “Růžovky “

31. 8. 2021
Magda Hladíková

Spolupráce s panem Kolářem byla perfektní. Je to profesionál, který je velice vstřícný, slušný a spolehlivý. Doporučuji všem, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost. Ještě jednou děkujeme za spolupráci.

31. 8. 2021
Prchlíkovi

V letošním roce jsme při prodeji nemovitosti využili služeb realitního makléře, pana Václava Koláře. S jeho službami jsme byli nadmíru spokojeni. S jeho znalostmi okolo potřebné agendy, všemožných dnešních zákonů, aby bylo vše podle pravidel, časovou flexibilitu. Pracuje nad rámec své pracovní doby, kdykoliv bylo něco potřeba, hned informuje. Velice dobrá spolupráce a budeme ho všem doporučovat. Přejeme mu mnoho spojených klientů a také spokojenost v osobním životě. Kholovi

31. 8. 2021
Kholovi

Všechno co je ve spolupráci s panem Krausem řečeno, slíbeno a potvrzeno stoprocentně platí … tady je svět naprosto v pořádku … díky za to

24. 8. 2021
Miloš Bukovinský

Při prodeji nemovitosti jsme využili služeb realitního makléře pana Václava Koláře a tento s pomocí manželky připravil nemovitost k nafocení profesionálním fotografem včetně virtuální prohlídky a tato nabídka byla opravdu na vysoké úrovni. Veškeré starosti okolo nabídky prodeje a zajištění prohlídek nemovitosti a zajištění advokátních služeb včetně úschovy finančních prostředků a uzavření kupních smluv toto zajistil pan Kolář.Velmi vstřícné chování a přístup k zákazníkům. DOPORUČUJEME Půlpánovi

14. 7. 2021
Půlpánovi

Bylo milým překvapením zjistit, že v oblasti realit lze narazit na člověka, který si zakládá na férovosti, otevřenosti a profesionálním přístupu. Bylo mi opravdu potěšením pana Koláře poznat. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

1. 7. 2021
Petra Svatá

Spolupráci s panem Kolářem doporučuji. Jeho prezentace nemovitostí jsou prostě skvělé. Ze spolupráce s ním jsem měl ihned dobrý pocit. I ve velmi těžké době se snažil vždy maximálně vyjít vstříc oběma stranám. Člověk může být rád, že je ve službách takového makléře. Je radost sledovat práci lidí, která je naplňuje a baví. Díky moc.

4. 5. 2021
Luděk Zub

Velká spokojenost s realitní službou, přímé osobní jednání bez nereálných slibů, profesionální přístup pana Krause. Mohu jen doporučit. Kovandovi.

18. 4. 2021
Lenka Kovandová

pan Václav Kolář je slušný, spolehlivý a flexibilní. 100% spokojenost, vřele doporučuji. Realitnímu odvětví dělá čest. Jeho práce je na velmi vysoké úrovni

10. 3. 2021
Petra Hájková

Skvělá a moderní prezentace nemovitosti, která na rozdíl od mnoha ostatních odpovídá skutečnosti. Není těžké se díky prezentaci do nějakého místa zamilovat a když vám to náhodou vydrží i po prohlídce, pan Kraus vás provede celým procesem koupě a převodu tak hladce, jak je to jenom možné. Vstřícnost, otevřenost, aktivita, profesionalita, takhle bych mohl pokračovat v hodnocení služeb pana Krause. Děkujeme, bylo nám potěšením :-).

8. 3. 2021
Jan Vacata

Nemohu jinak než doporučit. Kupoval jsem byt v MB a díky virtuální prohlídce má člověk při první návštěvě nemovitosti pocit jako by tam již předtím někdy byl, je to výborná služba. Když si člověk něčeho na fyzické prohlídce zapomene všimnout může se do nemovitosti kdykoliv virtuálně vrátit. Pan Kraus je profesionál a byla s ním radost spolupracovat. V případě jakékoliv otázky okamžitě reaguje a informaci zjistí a dodá. S koupí bytu přes pana Krause jsem velice spokojen, děkuji mu a doporučuji.

11. 2. 2021
Mirek Macák

Bylo mi velkou ctí spolupracovat s panem Václavem Kolářem a Nemovitostmi s radostí. Pan Kolář mi byl doporučen pro prodej nemovitosti a musím říct, ze i přes veškeré mé obavy v Covidové době, vše dopadlo nad míru mé spokojenosti. Pan Kolář je velmi profesionální, příjemný, ochotný, vstřícný. Dokázal mi zodpovědět jakoukoli otázku, byl kdykoli k dispozici a informoval mě o celém průběhu prodeje. Nemovitost krásně nafotil, udělal virtuální prohlídku a natočil video. Pomohl mi s veškerými dokumenty, s vkladem do katastru nemovitostí a přepisem energií na nové majitele.
Chtěla bych mu velmi poděkovat a vřele doporučit ostatním.

21. 1. 2021
Markéta Králová

Je radost spolupracovat s člověkem, který je profesionál ve svém oboru, vždy ochotný a s dobrou náladou jako pan Kraus. Horákovi

3. 1. 2021
Ondřej Horák

Prodávala i kupovala jsem již několik nemovitostí. Pan Kraus byl první realitní makléř, kde jsem se setkala s profesionálním, bezproblémovým přístupem. Děkuji za spolupráci.

12. 12. 2020
Libuše Holubová

Spolupráce s panem Krausem při koupi nemovitosti byla profesionální. Vše probíhalo rychle a bez problému z mého pohledu mohu tuto kancelář vřele doporučit dalším zákazníkům.

10. 12. 2020
Jiří Reichmann

Dobrý den, prodávali jsme ve spolupráci s panem Krausem objekt v Krkonoších a díky 100% profesiálnímu přístupu se prodej zdařil na výbornou. Musím takto znovu poděkovat a vyjádřit náš vděk panu Krausovi za jeho služby jak se říká od A až do Z. Přejeme vám tímto mnoho dalších úspěchů a jsme rádi za spolupráci.

30. 11. 2020
Petr Racin

Pana Krause mohu plně doporučit, spolupráce bez jediné chybičky a ke spokojenosti všem. Náš rodinný dům byl rychle a dobře prodán.

27. 11. 2020
Gabriela N.

Férové a rychlé jednání, profesionalita v dané oblasti a zkušenosti s prodejem nemovitosti. Doporučuji tohoto makléře.

18. 10. 2020
Martin Kozák

Asi rok jsme prodávali naši nemovitost, až jsme se úplně náhodou seznámili s panem Krausem. Dohodli jsme se na spolupráci, jelikož se nám líbil jeho přístup a nasazení. Jednal na rovinu, nic nám nenalhával ani nesliboval. Při první prohlídce se nemovitost prodala- tomu bych nikdy nevěřila. Na naší straně vznikla i drobná komplikace, kterou nám pomohl odstranit. Jiný makléř by se asi ani nenamáhal. Pokud by někdo váhal, zda má pana Krause oslovit, určitě ať tak učiní, jelikož jeho práce baví a proto je to tak znát na jeho přístupu. Prodej v jeho podání byla služba od A až po Ž a to nepřeháním. Moc děkuji a jsem ráda, že jsme se poznali, jelikož tak poctivých lidí v této branži moc není.

9. 10. 2020
Jana Trunovská

Dobrý den jsem jedna z klientek pana Kolaře – realitnÍho makléře s velkým “RM”. Mám tu nejlepší zkušenost s jeho zdrcující profesionalitou a lidskou úrovní. Pan Kolář v největší krizi – začátek doby neznáma – pandemie Covid 19, prodal můj byt za neuvěřitelnou cenu. Vyřešil všechny dokumenty, osobně zajel pro podpisy obou stran, vzdálených cca 600 km. Tento profesionál je pro mě někdo neuvěřitelný a vřele ho doporučuji. Moc mu děkuji. Takový člověk se nevidí. Realitní obchody vždy a už jenom s panem Kolářem.

30. 9. 2020
Leona Doležalová

S panem Kolářem jsme se potkali poprvé v životě a musím říct, že jak po lidské stránce tak i po stránce profesní mi (nám) byl pan Kolář velice sympatický. Na koupi nabízené nemovitosti (domu) jsme se dohodli bez zbytečných průtahů a smlouvání, co bylo dáno to platilo po celou dobu naší spolupráce (bohužel máme zkušenosti od jiných společností s pravým opakem). Pan Kolář nás neustále informoval o průběhu celého řízení a byl nám neustále k dispozici. Vše proběhlo naprosto bez problémů a jsem velice rád, že jsem takového člověka v dnešní době poznal.

29. 9. 2020
Lukáš Volenec

S prodejem mé nemovitosti jsem byl velice spokojen. Vše proběhlo rychle, profesionálně a přesně podle mých představ. Vřele doporučuji

23. 9. 2020
Radek Černý

Již od prvního kontaktu s p. Václavem Kolářem jsme věděli, že jsme si pro prodej našeho bytu vybrali správného člověka. Byl naprosto znalý věci, ochotný, vstřícný, zkrátka profesionál ve svém oboru. Jeho prezentace nemovitosti byla velmi inovativní, vše proběhlo velice rychle, s naprostou profesionalitou a přitom s ohromnou lidskostí. Chtěli bychom mu ještě jednou moc poděkovat za skvěle odvedené služby a potencionálním klientům ho můžeme s důvěrou doporučit. Díky

23. 9. 2020
Lenka Trojanová

Spolupráce s panem Kolářem byla vynikající. Byl věcný a přesný. Vše proběhlo dle plánu, upřímně doporučuji!

21. 9. 2020
Gregor Bukoviansky

S panem Kolářem mám velmi dobrou osobní zkušenost. Dům jsem s jeho pomocí jednak koupil, ale také prodal. Vše proběhlo profesionálně, korektně a v plné důvěře. Samozřejmostí byl právní a poradenský servis a jako velký bonus bylo propojení s nezávislým bankovním poradcem Ing. Brzákem, který nám pomohl řešit nestandardní finanční situaci. Ještě jednou děkuji za přístup, který je v realitním trhu k nezaplacení.

9. 9. 2020
Hynek Kalista

Vřele doporučujeme, úžasná spolupráce, vždy ochotně přizpůsobil svůj čas našemu. Profesionál tělem i duší. Děkujeme…

8. 9. 2020
Ilona Dvořáčková

Koupili jsme byt v Trutnově přes pana Václava Koláře. Byt nás okouzlil již při prvním shlédnutí jeho originální vidoeoprohlídky, kterou si pan Kolář připravil. Celý byt jsme si prošli i díky virtuální prohlídce. Na schůzce nás pak mile potěšilo i příjemné jednání pana Koláře, a proto jeho profesionální způsob práce můžeme jen doporučit.

1. 9. 2020
Nikola Schimmer

Spolupráce s panem Krausem byla výborná. Profesionální přístup, seriózní jednání a rychlý prodej mého domu. Provedl nás celým prodejem a vždy dokázal poradit a odpovědět na případné dotazy. Všem doporučuji.

28. 8. 2020
Martin Bernard

Naše první zkušenost s panem Krausem byla již v roce 2018, kdy jsme byli na straně kupujících a jeho profesionální, vstřícný a lidský přístup nás natolik oslovil, že jsme jeho služeb využili při dalších dvou prodejích. Můžeme jen doporučit.

27. 8. 2020
Petr Kozma

Nákup nemovitosti přes p. Krause proběhl velmi rychle a bezproblémově. Mohu jen doporučit.

19. 8. 2020
Ivo Bronec

S prací pana Krause jsem byl maximálně spokojen. Na první pohled mě zaujala propracovaná prezentace nemovitosti, která dává jasně najevo, že se jedná o člověka na svém místě. Lidský přístup a skvělá komunikace jsou u pana Krause samozřejmostí.

18. 8. 2020
Viktor Bujárek

Pan Kraus je naprostý profesionál. Vše proběhlo na 1 s hvězdičkou. Od prezentace na internetu, přes prohlídky až po přepis. Vřele všem doporučuji.

16. 8. 2020
Lucie Stuchlíková

Pan Kraus Jaroslav se postaral o prodej mé nemovitosti s naprostou profesionalitou. S prodejem jsem neměl žádnou práci, pan Kraus vše zařídil, vždy měl po ruce připravené veškeré formuláře případně plné moci. Docílil té nejvyšší prodejní ceny, se kterou jsem ani nepočítal. Ještě jednou mu za vše děkuji !

14. 8. 2020
Otakar Havla

Pana Jaroslava Krause mohu vřele doporučit. Maximální spokojenost profesionální makléř s profesionálním přístupem, což zdaleka není v této profesi obvyklé. Rychlost, odbornost, vstřícnost a empatický přístup ke klientům. Rozhodně doporučuji všem zájemcům, kteří vyhledávají služby realitních kanceláří. Pokud si zvolíte pana Krause z realitní kanceláře ” NEMOVITOSTI S RADOSTÍ ” , nebudete mít žádné starosti s prodejem, ale i s koupi nemovitosti, Jak jsem již uvedl výše, vřele doporučuji. Děkuji

12. 8. 2020
Kamil Glos

Velké poděkování za profesionální přístup a za nás ještě důležitější empatii, lidský přístup a schopnost vyřešit vše s lehkostí a bez stresu, patří panu Václavu Kolářovi. K prodeji našeho domu jsme si ho vybrali na doporučení spokojené klientky a udělali jsme moc dobře. Vše proběhlo tak hladce, jak si jen prodávající může přát – náš dům byl prodán sedmý den po zveřejnění nabídky, a to jen díky perfektní prezentaci, kterou pro nás pan Kolář vytvořil. Pan Václav má opravdu dar k prodeji realit, a proto pokud vybíráte komu svěřit svou nemovitost k prodeji, můžeme pana Václava Koláře – Nemovitosti s radostí jen a jen doporučit.

3. 8. 2020
Eliška a Michal Dúcký

Pana Krause můžeme jedině doporučit !!! Vše ohledně prodeje bytu proběhlo rychle a bezproblémově. Velmi lidský a zároveň profesionální přístup. Perfektní prezentace – fotky, video, virtuální prohlídka. Vždy možnost se dle našich požadavků domluvit na konkrétních dnech a hodinách prohlídek i schůzek. Nemáme absolutně co vytknout a kéž bylo více lidí, kteří svou práci dělají tak svědomitě jako pan Kraus !

25. 7. 2020
Veronika Vinšová

Měla jsem už po několikáté možnost spolupráce s panem Krausem a opět mou důvěru nezklamal, naopak jí opět prohloubil. Profesionální přístup, plná informovanost a zastižtelnost, pohotovost a velmi příjemná a srozumitelná komunikace zapřičinila to, že jeho služby budu i nadále doporučovat všem známým, kterým může pomoci. Je vidět, že svou práci jednak umí a jednak ho baví.

23. 5. 2020
Lenka Plávalová

Přístup pana Václava Koláře je naprosto profesionální a zároveň příjemně lidský. Od první chvíle jsem byl spokojený a mohu ho jedině doporučit. Vše, na čem jsme se domluvili, bylo přesně tak. Je to člověk na svém místě a rád ho doporučím všem i svým přátelům. Chci mu tímto poděkovat a přeji mnoho úspěchů. Tomáš, Trutnov

5. 3. 2020
Tomáš Belka

Velmi děkuji panu Kolářovi za profesionální a lidský přístup při koupi nemovitosti.
Vynikající spolupráce, průběžná a otevřená komunikace a pečlivá příprava veškerých náležitostí – od první prohlídky nemovitosti po předání klíčů.
Pana Koláře mohu po mé zkušenosti jen doporučit. Ještě jednou Vám děkuji.

3. 3. 2020
Martin T., Trutnov

Krásný den, celé Naší rodině se konečně po letech splnil sen a to vlastnit dům se zahradou na vesnici. Když jsme se uchýlili ke koupi nemovitosti a konečně vybrali ten správný “dům snů” museli jsme překonat pár zajímavých překážek. Díky panu Kolářovi, který Nám dům prodával, jsme překážky zdolali a dokonce i s úsměvem. Musím moc pochválit práci, zájem a to, jak pan Kolář s pokorou a citlivostí plní sny mnoha lidí. Svou práci bere vážně ve dne i v noci a ke klientům přistupuje citlivě. Moc si vážíme, že jsme měli možnost pana Koláře poznat. Proto MOOOC DOPORUČUJEME !!! K. Revúsová

25. 2. 2020
Kateřina Revúsová

Velká spokojenost při prodeji našeho domu. Velice pěkný a profesionální přístup a navíc veškerou námi otravnou administrativu vyřídil. Velice doporučiji!!

22. 1. 2020
Jaroslava Tlustá

Doporučuji z vlastní zkušenosti!!!

22. 1. 2020
Luboš Tlustý

Super servis, můžu jen doporučit. Vše je v pořádku a včas, tak, jak se domluví. Poradí, pomůže, vysvětlí. Pár zkušenosti s realitkami už mame a pan Kraus je jednoznačně nejlepší.

30. 12. 2019
Iva Homsi

Naprostá profesionalita

10. 12. 2019
Tereza Pidrmanová

Doporučuji ! A to především pro profesionalitu, ochotu a hlavně když jsem s panem Kolářem potřeboval probrat něco extra, nějaký případ, tak vždy byl rozhovor k věci – argumenty staví na bohatých zkušenostech z praxe plus přidává svůj unikátní pohled na svět realit.

21. 11. 2019
Oli Telička

Doporučuji, vlastní zkušenost, profesionální přístup a 100% důvěra.

29. 9. 2019
Jaromíra Bendová

Rychlé, vstřícné, slušné, profesionální jednání. V případě potřeby se na pana Koláře rád obrátím znovu.

6. 8. 2019
Jaroslav Macháček

Uskutečnil jsem prodej nemovitosti pod vedením pana Václava Koláře, kde jsem ocenil jeho profesionalitu, spolehlivost a vstřícný osobní přístup. Jeho služby mohu vřele doporučit. Za všechno mu ještě jednou děkuji.

17. 7. 2019
Miroslav Bělohoubek

V intencích loga je spolupráce s panem Jaroslavem Krausem radostí. A to nejen proto, že je to mladý úhledný člověk s notnou dávkou osobního charisma, ale také pro jeho profesionalitu, korektnost, smysl pro konkrétní situaci, znalosti a schopnost slyšet názor druhého. Pan Kraus pro mě a tři spoluvlastníky zajištoval poměrně náročný prodej nemovitosti. Úlohy se zhostil na výbornou s hvězdičkou.

16. 5. 2019
Ing. Božena Pacáková

Chci ještě jednou moc poděkovat panu Krausovi,který nám pomohl s prodejem domu.Vše proběhlo rychle a bez problémů.
Je velice slušný,příjemný,spolehlivý a pracovitý.Vždy dokáže poradit a
je ochotný pomoci v každé situaci.
Je prostě nejlepší a všem doporučuji.

23. 1. 2019
Slávka Kumpochová

Pan Kolář byl velmi ochotný, spolehlivý, v našem případě se jednalo o velký pozemek, kde navrhl řešení na rozdělení, aby došlo ke snadnějšímu prodeji, Byla jsem velmi spokojena a doporučila bych ho každému, kdo má rád jednání na vysoké úrovni a hlavně spolehlivost, vstřícnost a obětavost. D. Kličková

8. 1. 2019
Dagmar Kličková

Spokojenost

8. 1. 2019
Zdeněk Černohorský

Četla jsem reference na práci pana Koláře, a jelikož i nám pomáhal s prodejem rodinného domu a i my jsme byli maximálně spokojeni, považujeme za nutné vyjádřit naše poděkování za jeho skvělou práci ve všech oblastech. Ať už šlo o jeho jednání či prezentaci domu nebo další záležitosti. Ještě jednou moc děkuji.

8. 1. 2019
Miloslava Dostálová

Hned od prvního setkání s Vámi jsem vůbec nepochyboval o Vašich profesionálních schopnostech,kterýmí jste se řídil.

Proto vás hodnotím na výbornou a dále doporučuji.

8. 1. 2019
Libor Dostál

Pan Kolář je člověk, jehož slovo platí. Na čem jsme se dohodli, to bylo splněno. Slušný a spolehlivý profesionál. Neměl bych problém se na p. Koláře kdykoliv obrátit a zároveň ho rád doporučím.

6. 1. 2019
Martin Kazda

Naprosto perfektní, pan Kraus na 100% bez jediné chybičky splnil naše představy , mohu jen doporučit

(….člověk už ani nevěřil, po zážitcích v jiných realitních kancelářích….)

děkuji, máte můj obdiv a pokračujte takto dál

Katka F.

14. 12. 2018
Kateřina Fáberová

panu Kolářovi nemám co vytknout, příjemné a profesionální jednání, časová vstřícnost, vše ohledně koupě nemovitosti proběhlo bez jakékoli vady. jsem rád, že mnou vybranou nemovitost prodával právě on

16. 11. 2018
Vladimír Beran

Děkuji za spolupráci a pomoc při prodeji našeho rodinného domu panu makléři Václavu Kolářovi.Má totiž 5 „P“. 1.profesionální,2.přátelský,3.pracovitý,4.přesný,5,perfektně prezentuje.Jen houšť takových Václavů Kolářů.Skvělá práce!Ještě jednou děkuji Soňa Šmídová.

27. 10. 2018
Soňa Šmídová

S prodejcem nemovitostí V. Kolářem jsem byla velice spokojena. Spolupracovali jsme při prodeji chalupy. Jeho chování a jednání bylo slušné, spolehlivé, taktní, vstřícné a obětavé. Rozhodně mohu V. Koláře doporučit všem, kteří budou potřebovat jeho služby. H. Pištová

14. 10. 2018
H. Pištová

Jednání s realitním makléřem mě vždy odstrašovalo, avšak po zkušenostech s panem Kolářem jsem byla mile překvapena. Vstřícné jednání, komunikace a ochota nám pomoci nad rámec svých povinností. Doporučuji všem a přeji mu mnoho dalších klientů.

5. 10. 2018
Veronika Písecká

S panem Kolářem jsme byli nad míru spokojeni. Vstřícné jednání, vždy vyhověl našim termínům a jednal bez jakýkoliv kliček a nejasností. Pokud bude potřeba, určitě se na pana Koláře obrátím znovu. Vřele doporučuji všem.

5. 10. 2018
Ondřej Mencl

Pan Václav Kolář je nejlepší realitní makléř, jakého jsem kdy potkala, neboť je nejen opravdový profesionál, ale i skvělý člověk.

24. 9. 2018
Eva Náhlovská

perfektní přístup,rychlé vyřízení

20. 9. 2018
Gabriela Novotná

S přístupem a prací p. KOLÁŘE jsme byli plně spokojeni.Koupě bytu proběhla bez nejmenších problémů. Mohu jen doporučit.

19. 9. 2018
Petr Vízek

Naprostá spolehlivost, profesionální a milé vystupování, perfektní prezentace. Doporučuji všem kdo prodává nebo kupuje nemovitost.

9. 8. 2018
Lenka Vondrová

Měla jsem možnost spolupracovat s panem Kolářem při koupi nemovitosti a má zkušenost je maximálně pozitivní. Naprostá profesionalita, špičková a pohotová komunikace, lidský přístup. Plný servis stran všech potřebných úkonů. Pana Koláře se nebudu bát doporučit nejbližším přátelům. Děkuji Vám!

31. 7. 2018
MUDr. Monika Trtílková

S panem Václavem Kolářem jsem byl velmi spokojený. Jeho přístup, profesionalita, přesnost v termínech a ochota jsou příkladné. Vše proběhlo tak, jak jsem bych si představoval a mé obavy se ukázaly jako zbytečné. Pakliže bych v budoucnu potřeboval využít služby realitního makléře, obrátím se pouze na pana Koláře. Pane Koláři, děkuji za Vaše služby.

26. 7. 2018
Jan Slabý

S panem Krausem jsme byli nadmíru spokojení. Setkali jsme se s mnoha realitními makléři a pan Kraus byl ze všech nejvíce profesionální, k tomu milý a přátelský. O prodávané nemovitosti měl velké znalosti, odpověděl nám na všechny dotazy. Kupovali jsme dům za hodně peněz a měli jsme spoustu obav (abychom o peníze nepřišli, dům byl v takovém stavu, jak se prezentuje,…). Pan Kraus byl velmi vstřícný a ke všem našim obavám nám vyjmenoval různá řešení, z nichž jsme si mohli vybrat pro nás nejvhodnější. Vše dopadlo, jak jsme se domluvili a i po koupi našeho nového domu je ochotný nám vypomoci s dalšími povinnostmi, které nás ještě čekají.

2. 7. 2018
Jana Miksánková

Měl jsem to štěstí, že jsem při zakoupení bytu narazil na pana Krause, a jelikož už na první dojem působí jako seriozní a vstřícný člověk, který si získal mou důvěru, tak jsem byt od něj po prohlídce zakoupil. Veškeré úřední záležitosti týkající se této věci za mne pan Kraus ochotně vyřídil, za což jsem byl vděčný.

Tímto bych rád ještě jednou poděkoval panu Krausovi za obchod, a profesionální přístup. A na tomto základě bych jej rád z vlastní kladné zkušenosti doporučil dalším potenciálním klientům.

S úctou a poděkováním pane Krausi

Aleš Lánský

2. 7. 2018
Aleš Lánský

pozitivní

2. 7. 2018
Adam O.

Měla jsem už po několikáté možnost spolupráce s panem Krausem a opět mou důvěru nezklamal, naopak jí opět prohloubil. Profesionální přístup, plná informovanost a zastižtelnost, pohotovost a velmi příjemná a srozumitelná komunikace zapřičinila to, že jeho služby budu i nadále doporučovat všem známým, kterým může pomoci. Je vidět, že svou práci jednak umí a jednak ho baví.

28. 6. 2018
Lenka

Dobrý den, jsem spokojená s prací a jednáním pana Koláře a touto cestou bych mu chtěla poděkovat a doporučit ho.

14. 4. 2018
Zdena Fišerová

Vážený pane Krausi,

dovolte, abych vám ještě jednou poděkoval za spolupráci při prodeji domku v Ostroměři. Pří samotném prodeji jsem oceňoval hlavně váš naprosto profesionální přístup, zdvořilost a korektnost, se kterou jste všechna jednání vedl a pečlivost, se kterou jste každou věc dotáhl do konce. S odstupem času pak stále více oceňuju také rychlost, se kterou jste dokázal nalézt pro dům nového majitele. Nevím, jak bych snášel, kdyby se měl celý prodej vléct delší dobu. Ujišťuju vás, že v případě potřeby jsem ochoten vás, jako realitního makléře, komukoliv doporučit.

18. 1. 2018
Oldřich Novotný

pane Koláři, ještě jednou děkuji za Vaši spolupráci při pořizování nemovitosti. Z nákupu bytu jsem měl obavy, ale Váš přístup, ochota a profesionalita mě ihned po 1.schůzce přesvědčila, že věřím správné osobě. Budu Vás dál doporučovat. Děkuji.

10. 11. 2017
Luboš Řepka

Pan Kolář má profesionální přístup, je obětavý, problémové situace řeší klidně bez emocí. Je vždy dobře naladěný a spolehlivý, co řekne to platí. Pracuje dle potřeby zákazníka,bez ohledu na své soukromí. Potřebné smlouvy k akci byly vždy perfektně připravené a odpovídaly platným zákonům. S jeho prací jsem velmi spokojen a vřele ho budu všem doporučovat. Děkuji Vrabec Jaroslav

1. 11. 2017
Jaroslav Vrabec

Byli jsme velice spokojeni s prací a službami pana Krause. Reagoval obratem, všechny potřebné informace jsme vždy obdrželi k naší spokojenosti. Doporučujeme spolupráci! Zumrovi

5. 9. 2017
Milan Zumr

Tímto chci poděkovat panu Krausovi za profesionální jednání, pří prodeji domu v Bílsku u Hořic. Obchod byl komplikovaný a zdlouhavý, přesto pan Kraus vše zvládl s nadhledem a ke spokojenosti obou stran. Rozhodně doporučuji tuto realitní společnost a panu Krausovi přeji hodně úspěchů v obchodní činnosti i soukromém životě. David Kudláček

5. 9. 2017
David Kudláček

Slušnost a poctivost – to jsou nejvýraznější rysy realitního makléře pana Jaroslava Krause. Seznámili jsme se před dvěma lety, kdy zprostředkovával prodej rodinného domu o který jsme měli zájem a který se stal vbrzku naším domovem. Poté jsme i my vy využili jeho služeb k prodeji naší minulé nemovitosti a pomáhal nám také s oceněním majetku , jež jsme potřebovali k pozůstalosti. Jeho profesionalita, důslednost, přesnost , ale také lidskost, to jsou hlavní důvody, proč bych se v budoucnu, při jakémkoli realitním obchodu, obrátila o pomoc jedině na něj. Ráda píšu toto hodnocení a vřele doporučuji.

7. 6. 2017
Kateřina Slapničková

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat panu Krausovi, za profesionální přístup, velkou ochotu a především trpělivost v naší záležitosti, která se týkala koupi domu pro syna. Vše dořešil k naší velké spokojenosti. Mohu všem nastávajícím klientům pana Krause s čistým svědomím vřele doporučit. Ještě jednou pane Kraus … moc děkuji…

7. 6. 2017
Hana Netušilová

S prací pana Krause jsme nadmíru spokojeni. Sympatický, milý a hlavně ochotný pán, který svoji práci provedl pečlivě až precizně. Na naše otázky ohledně koupi bytu ochotně odpovídal, sehnal nám veškeré požadované informace, obešel s námi úřady. Věnoval se nám v časných ranních hodinách i o víkendu. Jeho služby vřele doporučuji, pokud někdy budeme potřebovat služby realitní kanceláře s důvěrou se obrátíme na pana Krause.

9. 5. 2017
MVDr. Michaela Prousková

Naprosto profesionální a milé vystupování pana Václava Koláře, zprostředkování zájemce o koupi a průběžné informování o veškerých úkonech. Mohl jsem se spolehnout na to, že na čem jsme se domluvili, vždy také platilo. Mohu doporučit pro jeho komunikativnost, schopnost operativně a rychle řešit veškeré situace během prodeje Reagoval rychle, jak telefonicky, tak emailem i během víkendu či večerních hodinách. Pan Kolář je přikladem toho, jak má vypadat spolupráce se zákazníky. Přeji, ať se daří dál a hlavně hodně spokojených zákazniků jako jsem já.

7. 5. 2017
Kostas Saris

S přístupem pana Koláře jsme byli moc spokojeni, vyšel nám vstříc ve všech našich požadavcích. Jednání bylo rychlé a příjemné. Doporučujeme všem kdo reality kupuje nebo prodává.

5. 5. 2017
Lenka Bartschová

Při prodeji naší nemovitosti (zemědělská usedlost) jsme se obrátili na p.Václava Koláře, kterému velice děkujeme za vstřícné jednání, spolehlivost, ochotu a rychlé řešení. Během půl roku byla celá záležitost vyřízena k naší velké spokojenosti. Přejeme hodně štěstí a pracovních úspěchů.

20. 1. 2017
manželé Imlaufovi

Chtěli by jsme poděkovat panu Kolářovi, který nám pomohl s koupí chalupy. Byl vždy příjemný a s ochotou nám pomohl se všemi problémy. Nesmíme zapomenout ani na pana Petráše, který vyřešil veškeré okolnosti ohledně financí. Ještě jednou velké díky. Suchý

15. 1. 2017
Pavla a Martin Suchý

Ráda bych poděkovala panu Kolářovi za zajištění prodeje naší nemovitosti. Spolupráce s ním je vynikající a vřele ho mohu doporučit.

15. 1. 2017
Věra Muchová

Byla jsem velmi spokojena, pan Kolář je fajn a zodpovědný člověk, vše proběhlo v naprostém pořádku. Vyřízení proběhlo rychle. Profesionální přístup.

14. 1. 2017
Jana Mazáčková

Je obvyklé,že kdo prodává nebo kupuje nemovitost,má zájem získat schopného organizačně a hlavně důvěryhodného pracovníka z oboru realitních kanceláří.Václav Kolář uvedené vlastnosti má,kromě toho je komunikativní,v jednání slušný,v dokumentaci dokonalý,dokáže jak k prodávajícímu,tak kupujícímu nemovitosti jednat objektivně.Až do finále dotáhl prodej ke spokojenosti všech zainteresovaných.Doporučuji jeho služeb využít.

15. 12. 2016
Mgr. Gorol Konstantin

Po dobu hledání vhodného objektu pro náš projekt jsme se setkali se spoustou realitních makléřů. Nikdo nedosahoval kvalit pana Koláře. Jen díky jeho skvělým doporučením se nám podařilo ušetřit spoustu peněz při financování nemovitosti. Byli jsme nad míru spokojeni a ještě jednou mockrát děkujeme.

12. 12. 2016
Klvanovi

Asi rok jsme prodávali naši nemovitost, až jsme se úplně náhodou seznámili s panem Krausem. Dohodli jsme se na spolupráci, jelikož se nám líbil jeho přístup a nasazení. Jednal narovinu, nic nám nenalhával ani nesliboval. Při první prohlídce se nemovitost prodala- tomu bych nikdy nevěřila. Na naší straně vznikla i drobná komplikace, kterou nám pomohl odstranit. Jiný makléř by se asi ani nenamáhal. Pokud by někdo váhal, zda má pana Krause oslovit, určitě ať tak učiní, jelikož jeho práce baví a proto je to tak znát na jeho přístupu. Prodej v jeho podání byla služba od A až po Ž a to nepřeháním. Moc děkuji a jsem ráda, že jsme se poznali, jelikož tak poctivých lidí v této branži moc není.

22. 11. 2016
Jana Trutnovská

Měly jsme štěstí,že jsme natrefily na seriozního profesionála,kterým pan Kraus skutečně je!Díky němu se nám splnil sen,nemovitost byla správně inzerována,čitelně popsaná,hezky nafocená,zbývalo jen domluvit koupi.Na první schůzce nám důkladně vysvětlil celý proces koupi nemovitosti,poté aktivně komunikoval,měl pečlivě připravené veškeré smlouvy,právní dokumentace,asistoval při podpisech,zajistil všechny formality,včetně znaleckého posudku,komplet zařízení na katastru,měly jsme veškerý administrativní servis.Odpovídal na všechny otázky,upozornil i na další okolnosti,o kterých jsme neměly ani tušení.Je odborníkem na daný region a je to člověk na svém místě!Každému rozhodně doporučuji spolupráci s panem Krausem!

7. 11. 2016
Marcela Kučerová

Vše proběhlo ke spokojenosti. Mohu jen doporučit.

11. 10. 2016
Lenka Erbenová

Chtěla bych vyjádřit svoji velkou spokojenost s prací pana Koláře, který prodával můj byt. Jeho práce je opravdu profesionální. Výborně připravil prezentaci bytu, ví na co se při focení zaměřit, aby lidé projevili zájem. Při jednání s možnými kupci jednal velmi příjemně a korektně. Vždy měl na paměti můj zájem dobře prodat byt a zároveň myslel na to, aby byly obě strany spokojeny. Jsem ráda, že jsem si pana Koláře k prodeji vybrala (i když jsem ho neznala), můj prodej dopadl po všech stránkách dobře. Pan Kolář je profesionál, spolehlivý, poctivý a zároveň dokáže chápat situaci, ve které se člověk nachází. Děkuji Viliama Fundová

25. 8. 2016
Viliama Fundová

Se službami pana Koláře jsme byli spokojeni. Jeho vystupování bylo příjemné a přístup profesionální. Díky němu proběhla koupě bytu rychle a bez problémů. Vždy se mu dalo dovolat nebo volal obratem zpět. Respektoval naše přání a splnil vše na čem jsme se dohodli. Mohu jen doporučit.

23. 7. 2016
Lenka Hronešová

Rád bych poděkoval panu Krausovi za profesionalitu a lidsky přístup při prodeji nemovitosti. Prodej je z mého pohledu velice komplikovaná věc, ale s jeho pomocí jsme vše dotáhli do konce.

12. 7. 2016
Tomáš Kumbera

S panem J. Krausem jsem byla velmi spokojena.seriozní a profesionální přístup, se vším mi poradil, průběžná informace o prodeji. Doporučuji spolupráci .

27. 5. 2016
Ivy Nohová

S panem Krausem jsem velice spokojena, byl příjemný a se vším mi pomohl. Jsem velice spokojená a mohu jen doporučit.

3. 5. 2016
Simona Spudilova

Vážený pane Kolář, dovolte mi, abychom Vám s manželkou poděkovali za bezvadnou a poctivou práci, kterou jste odvedl při koupi našeho pozemku. Jsem si naprosto jist, že jenom díky Vám se vyřešily právní vady kupovaného pozemku a úsilí, které jste tomu věnoval se nakonec vše zdařilo k naší naprosté spokojenosti. Miloslav a Renata Hromádkovi Nový Bydžov

14. 3. 2016
Miloslav Hromádko

S prací realitního makléře pana Krause jsme byli velice spokojení, je velice milý, ochotný a dělá vše pro dobro zákazníka. Zprostředkoval nám prodej bytu v panelovém domě. Vřele doporučujeme.

14. 3. 2016
Pavel Drahoňovský

Vše super, není potřeba slov.

22. 1. 2016
Jakub Hlinka

Pan Kolář nás při koupi bytu o všem informoval, byl velice vstřícný, ochotně zodpověděl na všechny naše otázky. Byl nám velice nápomocen. Koupě bytu proběhla velmi rychle a bez jakýchkoliv problémů. Moc děkujeme!

21. 1. 2016
Šnajdr Karel

Pana Václava Koláře mohu vřele doporučit. Profík ve svém oboru. Bezvadná spolupráce. Příští koupi nebo prodej reality určitě svěřím znovu do jeho rukou.

21. 1. 2016
Vladimir Slezák

Těžký úkol hodnotit pochvalně pana Václava Koláře, protože vše podstatné k jeho osobě již velmi dobře popsali hodnotící přede mnou. Za celý rok kdy jsem nabízel svoji nemovitost na prodej a zároveň vyhledával nový dům pro naší rodinu ( při čemž jsem narazil i ten finální nabízený panem Kolářem, ve kterém dnes bydlíme ) jsem se potkával s celou řadou realitních makléřů. Pan Kolář téměř všechny svým osobním i pracovním přístupem jednoznačně převyšoval. V dnešní době smekám klobouk dolů.

21. 1. 2016
Aleš Herout

Chtěli bychom poděkovat panu V.Kolářovi za jeho profesionální,ale i lidský přístup při zprostředkování prodeje domu.Podaný inzerát byl velmi podrobně sepsán a nafocen.Při veškerých konzultacích nám pan Kolář vždy ochotně a rád vše vysvětlil a poradil. Jeho lidský přístup je obdivuhodný a jsme rádi,že jsme měli tu možnost spolupráce. Je opravdu profesionál a člověk na svém místě. Ještě jednou velké dííky. Přejeme hodně štěstí jak v profesním ,tak v soukromém životě.

27. 11. 2015
Lenka Langerová

S panem Krausem mám velice dobrou zkušenost. Měl velice profesionální přístup a seriózní jednání. Při prodeji mého družstevního bytu v Liberci jsem mohl veškeré starosti hodit za hlavu. Spolupráci s panem Krausem mohu každému doporučit.

26. 11. 2015
Lukáš Michálek

S prací pana Václava Koláře jsme byli velice spokojeni a potěšeni, čímž bychom chtěli zároveň za jeho služby poděkovat. Pan Kolář je velmi slušný a přátelský člověk, chová se vždy profesionálně a koupi nemovitosti nám zprostředkoval od A do Z. Je součinný v zařizování veškerých formalit jak ke kupujícímu tak k prodávajícímu. Vše co bylo o domu uvedeno v inzerátu na webových stránkách, odpovídalo skutečnosti. Bude-li to potřeba, v budoucnu se na něj rádi obrátíme.

26. 11. 2015
Sabina Charvátová

S přístupem pana Krause jsem nadmíru spokojen. Profesionální jednání a rychlost. Vše dotaženo do konce. Doporučuji. Václav Kužel

25. 11. 2015
Václav Kužel

S prací pana Krause jsem byl naprosto spokojen, rychlé a spolehlivé jednání, to je to co všichni očekáváme. Mohu jedině doporučit.

25. 11. 2015
David Lan

Pan Kolář má profesionální i osobní přístup. Prezentačně na výbornou. Dokonce od něho mám i spoustu krásných fotek domu, který mi pomohl prodat na památku. Jeho služeb jsem využila opakovaně a v případě potřeby to bude zase on, koho budu kontaktovat. Touto cestou velké DÍKY!!!:-)

4. 8. 2015
Milena Koubková

Pan Kolář má lidský přístup, vždy pozitivně naladěn, je na něm vidět, že ho práce baví a to je dobře. Díky němu máme krásný byt, i když situace nebyla jednoduchá. Přejeme hodně štěstí v osobním životě.

15. 7. 2015
Jitka Pavlíčková

Vážený pane Kolář. Moc Vám děkujeme za zajištění prodeje naší chaty a zahrady. Práce pro Vás to byla velmi náročná, jelikož jste musel před prodejem zajistit vymazání věcných břemen, která na naší zahradě vázla. Jsme oba nemocní a proto Vám ještě jednou děkujeme, že jste za nás vše tak dobře zařídil. Těšíme se zase na shledanou. Marie a Jiří Bělohradský

11. 7. 2015
Marie a Jiří Bělobradský

Na prodej svého bytu jsem si nemohla najít lepšího makléře, než jste Vy. Profesionální a hlavně velmi lidské jednání jak na straně prodávajícího, tak i kupujícího. Pokud budu ještě někdy prodávat nemovitost, tak věřte, že se opět obrátím pouze na Vás, a to i za předpokladu, že bych byla na druhé straně republiky. Vás, jako makléře, mohu pouze jen a jen doporučovat.

8. 7. 2015
Martina Pospíšková

Dobrý den, touto cestou chci poděkovat panu Kolářovi za sprostředkování koupě nynějšího mého bytu. Jeho práce byla velmi dobrá, vždy mě dobře informoval a vše zařídil. S poděkováním Michal Ž.

8. 7. 2015
Michal

Dobrý den, děkujeme za vaše služby díky kterým jsme nyní majiteli krásného bytu. Práce pana Krause byla příkladná a precizní po všech stránkách koupi bytu.

8. 7. 2015
Pavel Marýzek

Jsem velice spokojená s přístupem pana Krause při zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Byl ochotný a vstřícný. Velmi ho chválim. Tóthová Ivana

8. 7. 2015
Ivana Tóthová

Při koupi baráčku jsem byl s p. Krausem velice spokojen příjemné vystupování a jednání na rovinu tímto bych jemu chtěl moc poděkovat za sprostředkovaní a jeho trpělivost dekuji Čermak Jaroslav

8. 7. 2015
Jaroslav Čermák

Tímto prohlašuji, že jsem byl plně spokojený při spolupráci s panem Krausem při zajišťování prodeje mého rodinného domku v obci Křenek, okr. Praha-východ. Ještě jednou velmi děkuji. Jaroslav Bodlák

8. 7. 2015
Jaroslav Bodlák

Pane Kolář moc Vám děkujeme za Vaší ochotu a laskavost, měla jsem dříve zkušenosti s realitkou a bylo to šílené… Vy jste srdečný člověk a ráda Vás všude doporučím. Ještě jednou děkuji Blanka.M

2. 7. 2015
Blanka M.

Měla jsem příležitost využít pomoci při prodeji nemovitostí pánů Koláře a Krause. V obou případech jsem byla velice spokojena s ochotou a citlivým přístupem obou pánů v okamžicích, kdy člověk potřebuje pomoci a poradit. Oceňuji jejich pohotovost a nasazení a děkuji. Prodělalová Š.

17. 6. 2015
Šárka Prodělalová

Chtěl bych poděkovat za skvěle odvedenou práci!!! V roce 2013 jsme kupovali byt přes V.Koláře a byly jsme naprosto spokojený s prací pana Koláře, proto jsme ho letos požádali o pomoc při prodeji zemědělské usedlosti, kterou jsme prodali během chvíle! Perfektně nafocená nemovitost se skvělou prezentací a ochotou kdykoliv řešit věci i o víkendech třeba v 23h! klobouk dolů…to Vám žádná jiná realitka řešit nebude  Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na případnou další spolupráci.

29. 5. 2015
Kopuletý Tomáš

Chtěl bych poděkovat za Vaše služby a všestranný přístup. Rychlé profesionální jednání. Veškeré informace jste dával včas a vždy jste nám s velkou ochotou pomohl řešit naše problémy. Děkuji Kunt

7. 5. 2015
David Kunt

Chtěla bych poděkovat za všechny služby, které pro nás pan Kolář udělal. Už dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním jednáním, s tak velkým nasazením a s takovým přehledem o všech skutečnostech. Vážím si jeho práce nejen profesně, ale i po normální lidské stránce. Moc děkuji Segečová

23. 3. 2015
Jiřina Segečová

„Obecně“ jsem klientem, který chválou dodavatelů rozhodně neplýtvá. Vesměs proto, že k tomu není důvod. V případě p. V. Koláře a jeho fy (kolektivu spolupracovníků) však nemohu, než pouze a jen chválit – především pak v porovnání s přístupy „věhlasných“ realit. kanceláří, jak je známe z jejich vtíravé reklamy. Vše počínaje velmi korektním jednáním a vystupováním z něhož je zřejmé, že motivace fy není pouze zisk, ale je zjevně znát, že tato činnost je velmi „baví“ a prvotním pro ně je spokojenost zákazníků, což je v dnešní době zcela ojedinělý přístup, přes naprosto korektní realizač. smlouvu, vysvětlování všech podrobností obchodu, zcela kompletní službu (vč. právní pomoci ap.), precizní vyřízení všech formalit – jednání s úřady, zajišť. odhadce atd., až po max. čas. flexibilitu, nezměr. trpělivost (já rozhodně nejsem přívětivým a poddajným klientem …), ap. Až po dokonale profesionální provedení vlastního prodeje – perfektní prezentace nabídky, pravidelné a komplex. informování klienta o průběhu vyřizování – ato s výhodným výsledkem pro obě strany obchodu a toto vše pak v době těch relativ. „nejhorších“ podmínek na trhu realit. V neposlední řadě musím ještě zmínit i velmi přijatelnou cenu poskytnuté služby! Proto vše nemohu, než fě. Kolář a spol. znovu velmi upřímně poděkovat a její služby doporučit všem zájemcům o prodej či koupi realit.

9. 3. 2015
Ing. Milan Mošna

Pan Kolář byl při sjednání nákupu domu maximálně vstřícný a velmi ochotný s velkou snahou informovat o všech náležitostech nákupu nemovitosti. Z časového hlediska byl velmi flexibilní a vždy připraven být nápomocen při odstranění případných problémů. Karel Brůna

5. 3. 2015
doc. Ing. Karel Brůna, Ph.D.

Moc panu Kolářovi děkuji, neměl to s moji chalupou lehké, ale zvládl to na jedničku. Profesionalní přístup, perfektně odvedená práce, svědomitý, lidský. Ještě jednou děkuji za dobře oodvedenou práci.

1. 12. 2014
Dagmar Voráčková

Dobrý den!Strašně moc děkuji za odvedenou práci pana Václava Koláře.Byl pokaždé velmi ochotný,pracovitý,plný úsměvů a slušný.Prostě mimořádně slušný a čestný člověk.V této době velké plus.Velmi optimistický.Díky jeho snaze máme překrásnou chaloupku.Ještě jednou veliký díky.Přeji mnoho úspěchů v jeho rodině a také spousty nových spokojených klientů.Prostě ať se moc daří.Fakt smekám za jeho odvedenou práci.Silvie Malkusová

30. 11. 2014
Silvie Malkusová

S přístupem Václava Koláře jsem byla opravdu spokojena, vždy byl ochoten se nám přizpůsobit, vše nám vysvětlil. Určitě bych jeho služby využila znovu.

19. 9. 2014
Martina Valešová

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat za práci pana Koláře. Jeho práce s prodejem domu mojí maminky byla více než dobrá, velice dobrá. Prodej nebyl vůbec jednoduchý, řekla bych až komplikovaný. Vždy byl, ale velice ochotný a hlavně usměvavý. Patří mu dík celé naší rodiny, Jarmila Urbanová

23. 8. 2014
Jarmila Urbanová