Porovnat nabídky

Prodej 2 bytů v centru Jičína

4 990 000 Kč

Videoprohlídka

Základní informace

Aktualizováno 3 ledna, 2022 v 11:13 am

  • Cena: 4 990 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Byty
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Obytná plocha (m²): 146

Popis

Nabízím do prodeje zajímavou investiční příležitost v Jičíně. Jedná se o prodej celého patra ve 2. podlaží domu, kde se nachází 2 samostatné bytové jednotky. Dům je na rohu ulic Tyršova a Sv. Čecha a to pouhých 200 od centrální ulice Husova.

Pokud hledáte bydlení v centru Jičína v původním stavu, abyste si mohli udělat rekonstrukci podle svých představ, mohl by vás tento prodej zajímat.

Byty mají dispozici 2+1 a jejich velikost je 75 m² a 71 m². Oba se nachází v jednom patře, tudíž je zde možnost jejich propojení a vzniku jednoho bytu o celkové velikosti 146 m².

Menší byt je v současnosti obýván, vytápění zajišťuje samostatný plynový kotel, voda se ohřívá karmou v koupelně. Vzhledem k výšce stropů, bylo v obou místnostech vytvořeno patro na spaní. Byt má i malý rohový balkón.

Druhý menší byt má také balkón, je vyklizený a připravený k počáteční rekonstrukci. Zde je topení řešeno plynovými kamny. Plynoměr je v současné době odpojen. Voda je z městského vodovodu a její ohřev zajišťuje bojler, který je umístěn v koupelně. Oba byty mají vlastní elektroměry. Odpady v tomto domě jsou svedeny do městské kanalizace. Pro lepší představu o dispozici tohoto bytu doporučuji shlédnout videoprohlídku, kterou naleznete v galerii.

Ve společných prostorách domu se nachází sklepní místnosti, které lze využívat. Je zde také možnost přikoupení jedné garáže, která se nachází hned vedle domu. Parkování je také možné u silnice před domem.

Vzhledem k tomu, na jaké adrese se dům nachází, je veškerá občanská vybavenost v pěší vzdálenosti. Jičín je krásné město a díky mnoha pracovním příležitostem je ideálním místem k bydlení.

Pokud Vás tato příležitost zaujala, tak mě kontaktujte a já Vám to tady rád ukážu osobně.

Kontaktní informace

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek
+420 730 137 282

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prostorný dům s krásným pozemkem v okrese Nymburk

DALŠÍ NEMOVITOST

Prodej bytu 2+1 v centru Jičína 71m²