Porovnat nabídky

Prostorný dům s krásným pozemkem v okrese Nymburk

5 450 000 Kč

Videoprohlídka

360° virtuální prohlídka

Základní informace

Aktualizováno 3 listopadu, 2021 v 12:44 pm

  • Cena: 5 450 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Domy
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Užitná plocha (m²): 258
  • Obytná plocha (m²): 160
  • Plocha pozemku (m²): 1910
  • Garáž (m²): 16

Popis

Zajímavá příležitost vlastnit rodinný dům s krásným pozemkem o velikosti 1910 m2, který se nachází v klidné obci Žitovlice, 19 km od Nymburku a Poděbrad. V obci je dětské hřiště, autobu-sová zastávka, fotbalové hřiště s občerstvením a jsou tu také 3 rybníky, z toho jeden je hned za vaší budoucí zahradou.
Poštu, restauraci, potraviny, drogerii, lékárnu, benzinovou pumpu, vlakovou zastávku, mateřskou a základní školu budete mít ve 3 km vzdálených Rožďalovicích.

Dům je velmi prostorný a pyšní se dispozicí 5+1 s aktuální obytnou plochou 167 m2 s možností vybudování dalších dvou pokojů v podkroví o celkové velikosti 50 m2.
Dům je po částečné rekonstrukci, která probíhala postupně od r. 2010. Od toho roku proběhla rekonstrukce koupelny, podlah, dále jsou tu vyměněná okna za plastová a z r. 2019 je nová střešní krytina se střešními okny.

Na zahradě je několik ovocných stromů, jezírko, studna na zalévání a dostatek úložného prostoru zajišťuje sklad, dílna a garáž. Voda do domu je čerpána z další studny, kde jsou 4 metry vody. A pokud byste chtěli mít i obecní vodu, tak řád je hned za plotem, takže se může kdykoliv napojit.
U inzerátu je přiložena také 3D virtuální prohlídka, díky které si můžete celý dům projít krok po kroku nejprve z pohodlí vašeho domova a získat tak perfektní představu o jeho dispozici.

Pokud se sem budete chtít přijít podívat osobně, tak mi zavolejte a rád vás tu provedu.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Byt 2+1 v Jičíně po rekonstrukci

DALŠÍ NEMOVITOST

Prodej 2 bytů v centru Jičína