Porovnat nabídky

Prodej RD Tetín

6 390 000 Kč

Videoprohlídka

360° virtuální prohlídka

Základní informace

Aktualizováno 17 dubna, 2024 v 8:59 am

  • Cena: 6 390 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Chalupy a chaty, Domy
  • Stav nemovitosti: Na prodej
  • Užitná plocha (m²): 224
  • Plocha pozemku (m²): 1682
  • Rok rekonstrukce: 2003

Popis

Nabízím Vám příležitost ke koupi domu v obci Tetín. Původně sloužil jako zemědělská usedlost, poslední majitel ho zrekonstruoval do této podoby.

Dům je postaven na pozemku o celkové výměře1682 m2, který je kompletně oplocen. V domě jsou celkem 4 ložnice, 2 toalety, koupelna a hlavní místnost s kuchyňským koutem. V zadní části domu je 40 metrová zimní zahrada s krbem, která se dá přes léto otevřít. A k tomu je hned vedle 8 metrový bazén, ve kterém se v letních měsících můžete příjemně schladit. A díky živému plotu tu je dostatek soukromí. Dům je napojen na vodu z vlastní studny a odpady jsou svedeny do septiku s přepadem do obecní kanalizace. Dům se vytápí krbovými kamny, v přízemí je podlahové topení a v podkroví jsou přímotopy.

Kompletní rekonstrukce byla dokončena v roce 2003. Dům byl podřezán, byly přizděny vnitřní stěny a zároveň zatepleny, nové podlahy a v přízemí podlahové topení. Kompletně nová elektroinstalace, rozvody vody, plastová okna, komíny a střecha.

Vedle domu je také garáž, nad kterou je vybudovaný samostatný apartmán. Tato nemovitost tak nemusí sloužit pouze k trvalému bydlení, ale díky své poloze třeba jako chalupa k celoroční rekreaci, nebo jako investice k pronajímání.

A pokud by vám byl pozemek kolem domu malý, tak je možnost přikoupit také ovocný sad s loukou, ležící pár set metrů od domu.

Tetín je menší historická obec ležící 3 km od Lázní Bělohrad ve vyhledávané turistické oblasti Podzvičinsko v sousedství Krkonoš a Českého ráje, s blízkou dopravní dostupností do Hořic nebo Dvora Králové nad Labem.

Pro více informací mě kontaktujte. Mohu vám pomoci i s financováním přes hypoteční úvěr prostřednictvím prověřeného finančního specialisty. Vzhledem k tomu, že průkaz energetické náročnosti zatím nebyl vypracován, uvádíme dle zákonné povinnosti prozatím třídu G.

Kontaktní informace

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek
+420 730 137 282

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

BYT 1+1 ul. Sezemická | Moravské Předměstí v HK

DALŠÍ NEMOVITOST

ŘADOVÝ DŮM v Hořicích v Podkrkonoší