Porovnat nabídky

Prodej chalupy v obci Liběšice-Češov

2 099 000 Kč

Základní informace

Aktualizováno 1 června, 2023 v 7:29 pm

  • Cena: 2 099 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Chalupy a chaty
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Obytná plocha (m²): 64
  • Plocha pozemku (m²): 914

Popis

Prodej chalupy, která se nachází na krásném místě kousek od lesa a to v obci Liběšice. Umístění pozemku, na kterém objekt stojí, je jako stvořené pro relaxaci a odpočinek hned vedle přírody, zároveň je to odtud vzdáleno pouhých 10 km do okresního města Jičín.

Chalupa je postavena na mírně svažitém oploceném pozemku o výměře 914 m², je sem přivedena elektřina a obecní voda, objekt je ale připojen na vlastní kopanou studnu. Odpady jsou svedeny do jímky s přepadem, plynovod zde není. Dispozičně je chalupa řešena jako 2+1 (ve fotogalerii přikládám 3D animaci). Vstupní předsíň, dále místnost, která by se dala využívat jako ložnice, koupelna s WC, kuchyň, a obývací pokoj. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva. Obytná plocha je 64 m². Na dům navazuje menší stodola.

V obci je autobusová zastávka, občanská vybavenost jako škola, školka, pošta, hospoda a vlaková zastávka, se nachází ve 3 km vzdálené Jičíňěvsi. Pokud Vás tato nemovitost zaujala a rádi byste si ji prohlédli osobně, tak mě kontaktujte o společnou prohlídku.

Kontaktní informace

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek
+420 730 137 282

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prodej jedinečného domu 5+1 s pozemkem v Hořicích v Podkrkonoší.

DALŠÍ NEMOVITOST

Pronájem mezonetového bytu 3+1 Hořice