Porovnat nabídky

Menší domek 1 km od Lomnice n. Popelkou

2 950 000 Kč

Videoprohlídka

360° virtuální prohlídka

Základní informace

Aktualizováno 27 září, 2022 v 11:35 am

  • Cena: 2 950 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Domy
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Užitná plocha (m²): 101
  • Obytná plocha (m²): 87
  • Plocha pozemku (m²): 586
  • Rok výstavby: 1987

Popis

Zajímavá příležitost vlastnit menší domek v obci Stružinec, 1 km od okraje Lomnice nad Popelkou. Domek je aktuálně vhodný k rekreaci, ale po drobných úpravách i k trvalému bydlení.

Dispozice domu je 3+1 s obytnou plochou 87 m², ke které ještě patří zděná kůlna s toaletou, která je propojená s domem a má velikost 14 m².
Dům byl postavený v r. 1987. Od té doby byla v r. 2004 vyměněna střešní krytina za tašky Bramac a v r. 2012 se provedla výměna obvodových oken za plastová. Přízemí domu je cihlové a 1. patro dřevěné. Technicky je dům v dobrém stavu a je připravený dělat radost novým majitelům.

Dům je napojený na obecní vodovod, elektřinu a odpad je sveden do septiku. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva s průduchy ve stropě do 1. patra.

Předností je rozhodně krásný udržovaný pozemek o velikosti 586 m², což je k takovému domu tak akorát, ale pocitově působí mnohem větší, protože za plotem už nikoho nemáte, jenom slepou vedlejší ulici a příjemný potůček, který tomuhle místu dodává krásnou atmosféru, ale strach z něho mít nemusíte, protože tady velká voda nebyla více jak 100 let.

Vzhledem k tomu, že průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl vypracován, uvádím dle zákonné povinnosti třídu G.

Jestli chcete mít co nejlepší představu o celém domku, doporučuji si rozkliknout virtuální prohlídku, díky které si můžete nejprve krok po kroku projít celý dům pohodlně z vašeho mobilu, nebo počítače.
Pokud se sem budete chtít přijít podívat, tak mi zavolejte a rád vás tu provedu.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Pronájem byt 4+1 Slatiny

DALŠÍ NEMOVITOST

Pronájem bytu 3+1 v Jičíně 74 m²