Porovnat nabídky

1 490 000 Kč

Základní informace

Aktualizováno 20 července, 2020 v 7:04 pm

  • Cena: 1 490 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Chalupy a chaty
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Užitná plocha (m²): 43
  • Plocha pozemku (m²): 1446
  • Zastavěná plocha (m²): 35

Popis

Prodej chaty s obytnou plochou 43 m2, která se nachází v obci Podhorní Újezd a Vojice v části Vojice, které jsou vzdáleny 15 km od Jičína.

V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyň a chodba, ve které jsou kamna, která zajišťují vytápění chaty. Pod přízemím je pískovcový sklep. Vchod do sklepa je vedle chaty, kde také vede schodiště do ložnice. Objekt je napojen na elektřinu a místní vodovod. Odpad je sveden do septiku s přepadem do místní kanalizace. Na pozemku je i plynová přípojka.

Na krásném mírně svažitém oploceném pozemku o velikosti 1446 m2 stojí také garáž, nad kterou je vybudované obytné podkroví. Vedle garáže je zděný chlév, který se momentálně využívá jako sklad. K tomuto chlévu je přistavěná splachovací toaleta. Dále tu je kůlna využívaná jako dřevník. Velkou přidanou hodnotou je fakt, že celý pozemek je vedený jako stavební, tudíž je zde možnost výstavby rodinného domu.

Tato oblast je velmi vyhledávaná k rekreaci. V samotné obci je letní koupaliště s posezením a sportovním areálem, potraviny, ale i škola a školka. Díky autobusové a vlakové zastávce je do obce velmi dobrá dostupnost pro ty, kteří nevlastní vlastní dopravní prostředek.

S případným financováním přes úvěr Vám může pomoci ověřený hypoteční specialista.

Kontaktní informace

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek
+420 730 137 282

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prodej domu k rekonstrukci v obci Miletín.

DALŠÍ NEMOVITOST

BYT 2+1 s vlastní zahrádkou