Porovnat nabídky

Hezký dům na klidném místě

3 900 000 Kč

Základní informace

Aktualizováno 8 února, 2024 v 1:44 pm

  • Cena: 3 900 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Domy
  • Stav nemovitosti: Na prodej
  • Užitná plocha (m²): 80
  • Plocha pozemku (m²): 360

Popis

Prodej pěkného rodinného domu v klidné obci Velenice, odkud to budete mít jenom 6 km do Městce Králové, 13 km do Poděbrad i na dálnici D11. Dům je prodáván v rámci insolvenčního řízení a prodává insolvenční správce na základě pokynu zajištěného věřitele.
Dispozice domu je 3+1 s užitnou plochou obytné části domu o velikosti 80 m². Navíc budete moci využívat venkovní kůlnu, která je součástí domu (12,8 m²) a půdu o velikosti 112 m².
Dům v r. 2019 prošel rekonstrukcí a z toho roku je tu:
Rozvod elektřiny, vodovodního a odpadního potrubí v plastu, koupelna, podlahy, dveře, plastová okna i vstupní dveře. Dále také vytápění, přičemž zdrojem je elektrokotel s rozvodem v mědi do deskových radiátorů.
V r. 2017 byla vyměněna střešní krytina a také byl proveden nátěr fasády.
Popis pozemku a lokality:
Celková výměra pozemku činí 360 m². Sklon pozemku je rovinatý. Pozemek je oplocený pletivem do ocelových sloupků a dřevěným plotem s podezdívkou. Na pozemku se nachází okrasné dřeviny, bazén a jezírko. Na pozemku se dále nacházejí vedlejší stavby – zahradní domek a altán.

Přístup je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Rodinný dům je postaven v severní části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě rodinnými domy se zahradami.

Technické informace:
Dům má jedno nadzemní podlaží, není podsklepený a byl postaven přibližně v roce 1914.

Základy domu jsou smíšené a objekt je ze smíšené konstrukce. Stropy jsou dřevěné trámové, střecha je sedlová, krytinu tvoří betonová taška a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou vápenocementové a zateplení pláště není provedeno.

Vnitřní omítky jsou vápenné štukové. Okna jsou plastová s dvojsklem a obytné místnosti jsou orientované na jih a západ. V koupelně se nachází sprchový kout a umyvadlo. Interiérové dveře jsou dřevěné plné a dřevěné prosklené, zárubně jsou ocelové a vchodové dveře jsou plastové bezpečnostní.

Podlahové krytiny v jednotlivých typech místností:
Chodba: keramická dlažba
Koupelna a WC: keramická dlažba
Kuchyně: keramická dlažba, laminátová plovoucí podlaha místnosti: laminátová plovoucí podlaha, koberce.

Vzhledem k tomu, že PENB ještě nebyl vypracován uvádím dle zákonné povinnosti třídu G.

Do domu je zavedena elektřina o napětí 230 a 400 V a odpad je sveden do veřejné kanalizace. Voda je přivedena z obecního vodovodu a také je zde studna s nautilou.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Dům 4kk po rekonstrukci v centru města Heřmanův Městec

DALŠÍ NEMOVITOST

Prodej rodinného domu Horní Vlčkovice