Porovnat nabídky

Hezký byt 2+1 ve Vysokém Veselí

1 900 000 Kč

Základní informace

Aktualizováno 22 ledna, 2024 v 1:15 pm

  • Cena: 1 900 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Byty
  • Stav nemovitosti: Na prodej
  • Užitná plocha (m²): 51
  • Rok rekonstrukce: 2012

Popis

Jestli hledáte dostupný byt s nízkými provozními náklady, tak jste tu správně. Právě se díváte na jeden z nejlevnějších bytů v okrese Jičín, ve kterém můžete už rovnou bydlet.
Byt se nachází 16 km od Jičína v obci Vysoké Veselí. Dispozice bytu je 2+1, užitná plocha 51 m², ke kterému budete mít zděný sklep. Byt prošel rekonstrukcí v r. 2012 (elektřina v mědi, koupelna, kuchyňská linka, linoleum, rozvod topení vč. radiátorů, plastová okna) a je ihned k nastěhování.
Vytápění bytu zajištuje elektrokotel a ohřev teplé vody vlastní bojler – oboje se nachází v přilehlé technické místnosti. Dům je napojený na obecní vodovod a kanalizaci.
V obci budete mít k dispozici obchod, poštu, dětské hřiště, školku, základní školu, praktického lékaře a autobusovou zastávku (vše 2 min chůze). Dále se také v obci nachází mnoho možností pro sportovní využití: víceúčelové hřiště (basketbal, nohejbal), hřiště na plážový volejbal a posilovna.
Vzhledem k tomu, že průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl vypracován, uvádím dle zákonné povinnosti třídu G.
Takže pokud chcete bydlet v bytě a rádi byste zároveň bydleli na vesnici, tak mi zavolejte a půjdeme se sem spolu podívat.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prodej chaty Hořice

DALŠÍ NEMOVITOST

Rodinný dům Tetín