Porovnat nabídky

Chata na klidném místě u lesa

1 050 000 Kč

Základní informace

Aktualizováno 1 srpna, 2023 v 11:05 am

  • Cena: 1 050 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Chalupy a chaty
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Užitná plocha (m²): 60,8
  • Plocha pozemku (m²): 378

Popis

Vítám vás u prodeje této chaty, která se nachází v malebné obci Lanžov. Tato lokalita je opravdu jedinečná, jelikož chata se nachází ve slepé ulici na okraji krásného lesa. Ulice je klidná a tichá, což zaručuje soukromí a pohodu.

Chata je ideálním místem pro víkendový odpočinek od jara do podzimu, kdy můžete plně využít okolní přírodní scenérie a čerstvý vzduch. Ideálně velký pozemek o rozloze 378 m², díky kterému se nestanete otrokem vaší sekačky na trávu, zároveň pozemek nabízí dostatek prostoru pro relaxaci na zahradě, grilování či venkovní hry s dětmi.

Celá chata disponuje užitnou plochou 60,8 m² a rozprostírá se ve třech podlažích (sklep 6,7 m², 1. podlaží 20,5 m² a 2. podlaží 33,6 m²).

Co se týče technického zázemí, tak chata je napojena na elektřinu (230 V i 400 V). Voda je zajištěna čerpáním z vlastní studny, kde je dostatek vody po celý rok a odpad je sveden do jímky.

Lanžov se nachází 10 km od Dvora Králové n. Labem, 13 km od Hořic a 15 km od Jaroměře. V obci je koupaliště, restaurace a dětské hřiště. Můžete si zde vychutnat nejen přírodu, ale také atmosféru vesničky s jejím typickým kouzlem.

Celkově je tato chata skvělou volbou pro ty, kteří hledají klidné místo pro víkendové úniky od ruchu města a každodenního shonu. Neváhejte a pojďte si prohlédnout toto úžasné klidné místo.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Pronájem nově zrekonstruovaného bytu 3+1 v Jičíně

DALŠÍ NEMOVITOST

Chata u Berounky