Porovnat nabídky

BYT 3+1 | ul. Gagarinova H.K.

4 200 000 Kč

Videoprohlídka

360° virtuální prohlídka

Základní informace

Aktualizováno 13 prosince, 2021 v 6:24 pm

  • Cena: 4 200 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Byty
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Užitná plocha (m²): 58,6
  • Obytná plocha (m²): 54

Popis

Výhodou tohoto bytu je fakt, že se nachází v družstevním vlastnictví, a tak může být zajímavou investicí pro někoho, kdo chce dobře uložit své peníze. Zároveň je ale na bytě splacená již anuita a tak ho můžete okamžitě převést do vlastnictví osobního = bytem lze ručit. Z tohoto důvodu si koupi toho to bytu může dovolit i člověk, který potřebuje koupi nemovitosti financovat hypotékou.

Byt má dispozici 3+1, nachází se ve 2. patře domu, který v minulosti prošel kompletní revitalizací jako je zateplení, nová fasáda, střecha, stoupačky atd. Samotný byt byl zrekonstruován cca před deseti lety. (rozvody el. v mědi, voda v plastu, plovoucí podlahy, lino, dlažba, obklady, lino, plastová okna atd..) Dva ze tří pokojů jsou neprůchozí a z průchozího obývacího pokoje je vstup na balkón orientovaný na jihozápadní světovou stranu. V létě se stromy mezi domy zazelenají a tak se můžete těšit na krásný pohled z oken i z balkónu. K bytu samozřejmě patří kromě balkónu i sklep.

V okolí je také veškerá občanská vybavenost, a na rozdíl od bydlení na klasickém sídlišti zde máte přímo u domu louku pro venčení psů nebo hřišťátko pro vaše ratolesti.

Doporučuji si celý byt projít nejprve z pohodlí vašeho domova prostřednictvím 3D virtuální prohlídky, kterou jsme pro Vás připravili.

Aktuální náklady pro 4 osoby celkem: 3.839,-Kč/měs.

2.671,-Kč/měs. (fond oprav, dodávky tepla a studené i teplé vody, úklid, správa domu atd…)

168,-Kč/měs. (plyn)

1000,-Kč/měs. (elektřina)

Kontaktní informace

Václav Kolář
Václav Kolář
+420 601 220 228
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

BYT 2kk | Opatovice nad Labem

DALŠÍ NEMOVITOST

Prodej chaty 65 m², pozemek 368 m² Úbislavice, okres Jičín