Porovnat nabídky

Bezbariérový byt 2+kk v Praze s terasou a zahrádkou

5 990 000 Kč

Videoprohlídka

360° virtuální prohlídka

Základní informace

Aktualizováno 10 listopadu, 2023 v 11:14 am

  • Cena: 5 990 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Byty
  • Stav nemovitosti: Prodáno

Popis

Zajímavá příležitost vlastnit bezbariérový byt s vlastní zahrádkou v městské části Prahy Libuš – Písnice, která za 6 let bude napojena na linku D pražského metra (info z DP hl. města Prahy). Díky tomu se celá část města stane ještě oblíbenější a místní nemovitosti tak mají velký potenciál na růstu hodnoty.

Přímo tady v Písnicích mám pro vás nově ke koupi byt 2+kk s terasou a zahrádkou, která patří výlučně k tomuto bytu (nikdo jiný na zahrádku nemá přístup).

Velikost bytu je 61,5 m² a nachází se v přízemí dvoupodlažního cihlového domu z r. 2007. Z bytu budete mít vstup na terasu (6 m²), která navazuje na zahrádku o velikosti 45 m² – vše bude pouze ve vašem vlastnictví. Celkem tedy budete mít k dispozici 112,5 m².

V r. 2019 proběhlo zateplení celého domu, tak i díky tomu je dům velmi úsporný v energetické třídě B. Byt je vytápěn elektrokotlem a voda je ohřívána bojlerem. Poplatky do SVJ (fond oprav, voda, úklid, správa): 3419 Kč + elektřina dle spotřeby.

Pokud byste chtěli mít byt jako nový, doporučuji provést výmalbu, vyměnit podlahovou krytinu a případně kuchyňskou linku.

Dále máte možnost si přímo před domem pronajmout parkovací místo pro vaše auto.

Jenom 3 min pěšky to budete mít na autobusovou zastávku MHD a za 2 min autem jste na pražském okruhu. Do centra se dostanete s MHD za 30 min – za 15 min jste autobusem na metru Kačerov a odtud 15 min na zastávku Muzeum. Zajímavá lokalita pro vás mohou být i Dolní Břežany, kde jsou obchody, školka, škola, poliklinika, sportovní centrum, restaurace, kavárny.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

BYT 2kk po rekonstrukci

DALŠÍ NEMOVITOST

Pronájem bytu 2+kk v Hořicích