Porovnat nabídky

Zajímavá investiční příležitost v Ostroměři

3 950 000 Kč

Videoprohlídka

Základní informace

Aktualizováno 13 března, 2022 v 5:14 pm

  • Cena: 3 950 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Domy, Komerční
  • Stav nemovitosti: Rezervováno

Popis

Nabízíme k prodeji dům, který momentálně slouží jako sídlo reklamní firmy. Nemovitost stojí na vlastním oploceném pozemku o velikosti 1 421 m2 a to v obci Ostroměř, která je na hlavním tahu mezi Jičínem a Hradcem Králové. V Ostroměři je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, vlakové nádraží, autobusová zastávka, lékař, hospoda.

Dům nabízí zajímavou investiční příležitost. Přízemí by se dalo využít třeba jako sídlo firmy, kanceláře nebo drobné skladování. V mezi patře je sociální zařízení a první patro lze předělat na bytové jednotky. Dům má nevyužité podkroví, které je možno zrekonstruovat. Část domu je podsklepena. Celková užitná plocha domu je momentálně přes 500 m2. A pro lepší představu o dispozici přikládám ve fotogalerii plány půdorysů domu. Objekt je napojen na elektřinu, veřejnou kanalizaci, voda zde je ze studny. Na hranici pozemku vede obecní vodovod a je zde i vybudovaná přípojka na plyn.

V případě zájmu mě kontaktujte, na požádání vám mohu zaslat fotky interiéru. S případným financováním vám může pomoci mnou ověřený hypoteční specialista.

Budu se těšit na případnou prohlídku.

Kontaktní informace

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek
+420 730 137 282

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Rodinný dům k rekonstrukci v obci Staré Smrkovice

DALŠÍ NEMOVITOST

Usedlost v Podkrkonoší s pozemkem 4.980 m2