Porovnat nabídky

Typický jihočeský statek

5 500 000 Kč

Videoprohlídka

Základní informace

Aktualizováno 29 listopadu, 2021 v 10:30 am

  • Cena: 5 500 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Domy
  • Obytná plocha (m²): 75
  • Plocha pozemku (m²): 3975

Popis

Zajímavá příležitost vlastnit typický jihočeský statek, který se nachází v obci Lžín, kousek od CHKO Třeboňsko. Skládá se z rodinného domu, stodoly a chlévů. Takže pokud přemýšlíte o změně životního stylu, nebo hledáte nemovitost, která má obrovský potenciál, tak tohle rozhodně stojí za vaši pozornost.

Statek stojí na rozsáhlém pozemku, který je velký 3975 m2. Je napojený na elektřinu, obecní vodovod, studny a je částečně obyvatelný, ale spíše vhodný k celkové rekonstrukci.

Obytná část má dispozici 3+1 s aktuální podlahovou plochou 75 m2, u které je část hospodářská, ze které lze vybudovat další obytné pokoje.

Rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům není podsklepený, nachází se zde půda a obytné podkroví není vybudované. Odhadem byl objekt postaven před více jako 100 lety, během let procházela stavba dílčími stavebními úpravami (koupelna, WC, plastová okna).
V koupelně se nachází sprchový kout a umyvadlo. WC je samostatné. V obytných místnostech je lino, v kuchyni je podlaha řešena keramickou dlažbou a linem, v koupelně a na chodbě je položena keramická dlažba.

Vzhledem k tomu, že průkaz energetické náročnosti budovy se bude teprve vypracovávat uvádím dle zákonné povinnosti třídu G.

Jelikož se obec nachází na vedlejší komunikaci, tak je tady klid, který je k takovému místu prostě potřeba. Pokud budete dojíždět za prací, tak na silnici první třídy to jsou 3 km a na dálnici D3 7 km. Veškerou občanskou vybavenost budete mít v 8 km vzdálené Soběslavi.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

RD | Hořice, Vrchlického

DALŠÍ NEMOVITOST

Dům s velkým potenciálem v Ostroměři