Porovnat nabídky

Stavební pozemek u Jičína 2.461m²

Dolany – Jičíněves
870 000 Kč

Videoprohlídka

Základní informace

Aktualizováno 10 června, 2020 v 4:50 pm

  • Cena: 870 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Pozemky
  • Plocha pozemku (m²): 2461

Popis

Dovoluji si Vám nabídnout stavební pozemek určený ke stavbě rodinného domu či chalupy vzdálený pouhých 12 minut autem od centra pohádkového města Jičína a 20 min od Českého ráje.

Pozemek o rozloze 2.461m2 se nachází v obci Dolany a rozprostírá se v mírném a jižně orientovaném svahu přímo na proti kostelu Sv. Matouše. Jedná se o velmi klidnou obec, ale díky blízkosti okresního města a 2 km vzdálené obce Jičíněves tu máte dostupnou i veškerou občanskou vybavenost.

Stavební pozemek je určený územním plánem k zastavění rodinným domem (popřípadě dvěma domy) přičemž vzhledem k okolní zástavbě tu lze postavit přízemní dům se sedlovou střechou s minimálním sklonem 30°, nebo dům s obytným podkrovím. Možný půdorys domu je obdelník, L, nebo T.

Pozemek sousedí s komunikací a tudíž je zajištěn i přístup ze dvou stran.

U pozemku je plynové i elektrické vedení. Na pozemku budou dvě vodovodní přípojky (viz. obr.). Odpadní vody je nutno svést do vlastního ČOV.

Při umístění domu je třeba brát ohled na ochranné pásmo od trafo stanice 30 m a 10 m od vrchního vedení které ji napájí. Avšak dle vyjádření ČEZ ve většině případů nebrání stavbě domu ani příslušenství v blízkosti od 4m od tohoto zařízení.

Pokud Vás zajímá ještě více informací, tak volejte. Rádi Vám pomůžeme i s vyřízením výhodného financování.

Kontaktní informace

Václav Kolář
Václav Kolář
+420 601 220 228
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Pivnice 80 m²

DALŠÍ NEMOVITOST

Restaurace a penzion | Babiččino údolí