Porovnat nabídky

Rodinný dům k rekonstrukci v obci Staré Smrkovice

1 990 000 Kč

Videoprohlídka

Základní informace

Aktualizováno 5 ledna, 2022 v 6:56 pm

  • Cena: 1 990 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Domy
  • Stav nemovitosti: Rezervováno
  • Užitná plocha (m²): 102
  • Plocha pozemku (m²): 518

Popis

Nabízíme k prodeji dům se dvěma čísly popisnými a vlastními vchody, který se nachází v klidné části obce Staré Smrkovice, které jsou na půli cesty mezi Novým Bydžovem a Hořicemi.

Dům je určen k celkové rekonstrukci, díky své dispozici se dá využít jako rodinný dům s celkovou plochou pozemku 518 m2 nebo díky dvěma číslům popisným a vlastním pozemkům z něj mohou být dva samostatné domy, přičemž každá polovina má tři místnosti. Dále je možnost rozšíření do podkroví, to má velikost 65 m2. Na pozemku je kopaná studna, elektřina je přivedena do pilíře na pozemku, ze kterého si ji nový majitel bude moci navést kam bude potřebovat. Na hranici pozemku vede plyn a obecní vodovod. Odpady je možné řešit ČOV. Součástí objektu je pískovcová stavba, která se používala jako dřevník, ale bylo by možné ji rozebrat a materiál by se dal použít třeba na stavbu sklepa nebo pergoly.

Ve Smrkovicích je hospoda, obchod se smíšeným zbožím a autobusová zastávka. Škola, školka, pošta a další občanská vybavenost je v Chomuticích, které jsou vzdáleny dva kilometry.

V případě, že vás tato nemovitost zaujala, tak mě kontaktujte a domluvíme si prohlídku.

Kontaktní informace

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek
+420 730 137 282

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Rodinný dům v Železnici

DALŠÍ NEMOVITOST

Zajímavá investiční příležitost v Ostroměři