Porovnat nabídky

Prodej bytu 2+1 v centru Jičína 75m²

2 660 000 Kč

Videoprohlídka

360° virtuální prohlídka

Základní informace

Aktualizováno 11 prosince, 2021 v 1:29 pm

  • Cena: 2 660 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Byty
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Obytná plocha (m²): 75

Popis

Nabízím k prodeji byt o dispozici 2+1 a velikosti 75 m², který se nachází v centru města Jičín. Bytová jednotka je ve druhém patře domu, na rohu ulic Tyršova a Sv. Čecha a to pouhých 200 m od ulice Husova.

Tento byt, který má dva pokoje, kuchyň, ze které je vstup na balkón, koupelnu s WC a spíž, je kompletně vyklizený a připravený k počáteční rekonstrukci. Je zde vlastní elektroměr. Teplo tady zajišťovali plynová kamna napojená na dálkový plynovod. V současné době je odmontován plynoměr. Voda je z městského vodovodu a ohřívá jí bojler, který je umístěn v koupelně. Odpady jsou svedeny do kanalizace.

Ve společných prostorách v suterénu domu se nachází sklepní místnosti, které lze využívat. Je zde i možnost přikoupení jedné garáže, která je hned vedle domu. A také lze přikoupit vedlejší byt, který má stejnou dispozici a dá se propojit a pak můžete mít celé patro o velikosti 146 m² jenom pro sebe. Pro představu ve fotogalerii přikládám půdorys obou bytů.

Vzhledem k tomu, na jaké adrese se dům nachází, je veškerá občanská vybavenost v pěší vzdálenosti. Jičín je krásné město a díky mnoha pracovním příležitostem je ideálním místem k bydlení.

Kontaktní informace

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek
+420 730 137 282

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prodej bytu 2+1 v centru Jičína 71m²

DALŠÍ NEMOVITOST

Stavební pozemek o velikosti 1.570 m² | Vítězná – Komárov