Porovnat nabídky

Prodej bytu 2+1 v centru Jičína 71m²

2 730 000 Kč

Videoprohlídka

Základní informace

Aktualizováno 5 ledna, 2022 v 6:54 pm

  • Cena: 2 730 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Byty
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Obytná plocha (m²): 71

Popis

Nabízím k prodeji byt o dispozici 2+1 a velikosti 71 m², který se nachází v centru města Jičín. Bytová jednotka je ve druhém patře domu, na rohu ulic Tyršova a Sv. Čecha a to pouhých 200 m od ulice Husova.

Tento byt, který má dva pokoje, kuchyň, balkón, koupelnu a WC, je možné využít k okamžitému bydlení, ale drobné opravy by byly vhodné. Je zde vlastní elektroměr. Vytápění bytu je radiátory s vlastním plynovým kotlem. Voda je z městského vodovodu a ohřívá se pomocí karmy umístěné v koupelně. Odpady jsou svedeny do kanalizace.

Ve společných prostorách v suterénu domu se nachází sklepní místnosti, které lze využívat. Je zde i možnost přikoupení jedné garáže, která je hned vedle domu. A také lze přikoupit vedlejší byt, který má stejnou dispozici a dá se propojit a pak můžete mít celé patro o velikosti 146 m² jenom pro sebe. Pro představu ve fotogalerii přikládám půdorys obou bytů.

Vzhledem k tomu, na jaké adrese se dům nachází, je veškerá občanská vybavenost v pěší vzdálenosti. Jičín je krásné město a díky mnoha pracovním příležitostem je ideálním místem k bydlení.

Kontaktní informace

Lukáš Michálek
Lukáš Michálek
+420 730 137 282

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prodej 2 bytů v centru Jičína

DALŠÍ NEMOVITOST

Prodej bytu 2+1 v centru Jičína 75m²