Porovnat nabídky

Krásný penzion se 3 apartmány v předhůří Krkonoš

Info o ceně u makléře

Videoprohlídka

360° virtuální prohlídka

Základní informace

Aktualizováno 4 října, 2023 v 11:34 am

  • Cena: Info o ceně u makléře
  • Typ nemovitosti: Domy, Komerční
  • Stav nemovitosti: Na prodej
  • Užitná plocha (m²): 373
  • Obytná plocha (m²): 200
  • Plocha pozemku (m²): 1234
  • Rok rekonstrukce: 2023

Popis

Pokud podnikáte a jste plátcem DPH, je možný odpočet z celé kupní ceny.
V předhůří Krkonoš v obci Roprachtice máte příležitost koupit kompletně zrekonstruovaný penzion Baronka, ve kterém jsou 3 samostatné apartmány a připravený půdní prostor k dalšímu využití. Rekonstrukce probíhala v letech 2020 – 2023.

Penzion stojí na pozemku o velikosti 1234 m² a disponuje parkovištěm pro 7 aut, bazénem a pergolou.

Užitná plocha všech apartmánů je 200 m² a celková plocha domu vč. technického zázemí, terasy a půdního prostoru je fantastických 373 m².

Dva apartmány mají dispozici 3+kk a jeden 2+kk. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku na míru, vestavěný nábytek, a to vše je již součástí prodeje.

Teplo domu zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch-voda v provedení Split od značky Gorenie s rozvodem do podlahového vytápění. Jelikož průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl vypracován, uvádím dle zákonné povinnosti třídu G.

Vzhledem k tomu, že na hory je to opravdu kousek, tak lyžařská střediska jsou v 5 km vzdáleném Vysokém nad Jizerou a 15 km odtud jsou Vítkovice i Rokytnice nad Jizerou.

Celý dům je zateplen čedičovou vatou v tl. 16 cm. Střešní krytina je od kvalitní značky Ruukki. Ohřev teplé užitkové vody zajišťuje bojler a solární kolektory. Vzhledem k tomu, že průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl vypracován, uvádím dle zákonné povinnosti třídu G. Odpad z domu je sveden do septiku, který má 3 komory a velikost 18 m³.

V 1. podlaží se nachází nejmenší byt, který má dispozici 2+kk a užitnou plochou 51 m². V tomto podlaží se také nachází vyčištěná studna s nautilou, která bez problému zásobuje celý dům. Dále tu také naleznete místnost s technologií domu, prádelnu (koupelnu) a venkovní sklad. Celková velikost tohoto podlaží vč. schodiště je 106,5 m².

Ve 2. podlaží se nachází největší byt, který má dispozici 3+kk a užitnou plochou 83,6 m². Z bytu je vstup na krásnou terasu o velikosti 22 m², ze které je výhled do zahrady. Celková velikost tohoto podlaží vč. schodiště je 105,6 m².

Ve 3. podlaží se nachází byt o dispozici 3+kk s užitnou plochou 74,9 m². Celková velikost tohoto podlaží vč. schodiště je 84,6 m². V celém domě je na podlaze i stěnách speciální kamenný koberec od značky Piedra.

Ve 4. podlaží se nachází příjemný půdní prostor s užitnou plochou 66,8 m², do kterého jsou přivedeny veškeré rozvody sítí (elektřina, voda, odpad). Celková velikost tohoto podlaží vč. schodiště je 76,9 m². I v tomto podlaží je podlahové vytápění. Vše je tedy připraveno k dokončení dalšího apartmánu, ale vzhledem k tomu, že výška neodpovídá normě prostoru k bydlení (výška do nejvyššího bodu je 2,4 m), je už na vás, jak byste tento prostor využívali. Jsou tu 3 střešní okna a 4 menší okna ve štítech.

Připravil jsem si pro vás i virtuální prohlídku, díky které si můžete celý dům projít nejprve z pohodlí vašeho domova.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Prodej zemědělské usedlosti Kohoutov

DALŠÍ NEMOVITOST

DŮM SE ZAHRÁDKOU V TOP LOKALITĚ