Porovnat nabídky

Dům k rekonstrukci u potoka

2 690 000 Kč

Základní informace

Aktualizováno 19 ledna, 2023 v 8:29 am

  • Cena: 2 690 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Domy
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Užitná plocha (m²): 186
  • Obytná plocha (m²): 124
  • Plocha pozemku (m²): 3204

Popis

Prodej rodinného domu s dispozicí 5+1 a obytnou plochou 124 m² v obci Stružinec, která se nachází v těsné blízkosti Lomnice nad Popelkou (cca 1 km).

Dům stojí ve vedlejší klidné ulici, je vhodný k celkové rekonstrukci a obklopují ho pozemky o celkové velikosti 2797 m². Na pozemku kolem domu je možné postavit pergolu, garáž, bazén atd.

Severně od domu se nachází pozemek o velikosti 813 m² vlastněný současnými majiteli z 1/2, viz obrázek se zakreslením pozemku. Po případném přikoupení druhé poloviny je zde možné postavit další dům, nebo pozemek samostatně prodat. Zároveň můžete využívat pozemek již celý třeba jako zahrádku, jelikož k němu spoluvlastníci nemají oficiální přístup a stejně již dlouhodobě o jeho užívání neprojevují zájem.

Zajímavostí je příjemný potůček, který protéká mezi vašimi budoucími pozemky a je jako stvořený pro vybudování lávek a mostků. Velké vody se ale bát nemusíte, protože majitelé za celý svůj život nepamatují, že by potok přetekl, což potvrzuje i fakt, že se dům nachází v nejnižší možné zóně – v zóně 1 – zóna se zanedbatelným nebezpečím výskytu povodně.

Dům je i částečně podsklepený dvěma sklepy. 1. sklep je přístupný z domu, jeho velikost je 7 m². Druhý sklep má venkovní vstup a je velký 35 m². Na dům navazuje také kůlna o velikosti 20 m².

Stávající stavba je napojená na elektřinu (230 V i 400 V), obecní vodovod, na zahradě je také studna na zalévání a odpad je sveden do septiku. PENB G.

Pokud již děti máte, nebo teprve plánujete, určitě oceníte místní mateřskou a základní školu, které jsou pouhých 100 m od domu.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Byt 3+kk po rekonstrukci Červená Hora

DALŠÍ NEMOVITOST

Poloroubená chalupa 7 km od Jičína