Porovnat nabídky

Domek v Ostroměři

1 490 000 Kč

Videoprohlídka

360° virtuální prohlídka

Základní informace

Aktualizováno 3 února, 2021 v 6:13 am

  • Cena: 1 490 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Domy
  • Stav nemovitosti: Prodáno
  • Užitná plocha (m²): 95
  • Plocha pozemku (m²): 1707

Popis

Příležitost koupit menší domek vhodný k rekonstrukci v obci Ostroměř. Dům má obytnou plochu 95 m2 a prodává se s přilehlými pozemky o velikosti 834 m2. Součástí prodeje je i orná půda o velikosti 873 m2, která se nachází 100 m od domu u kolejí.

Domek je napojený na elektřinu a obecní kanalizaci. K domu je přiveden obecní vodovod a plynovod, na který můžete dům napojit.

Obec je skvěle umístěna na hlavním tahu mezi Jičínem a Hradcem Králové. Můžete tak využít častého autobusového a především vlakového spojení.

Také můžete na procházku podél řeky Javorky nebo si projít naučnou stezku Eduarda Štorcha a Karla Zemana, dvou místních rodáků, kteří zde mají i muzeum, které můžete navštívit.

Občanská vybavenost je tu na úrovni menšího města a v obci máte vše potřebné pro život. Je tu mateřská a základní škola, knihovna, obchody, lékař, zubař, lékárna, restaurace a mnoho dalšího.

Jelikož je dům postaven před rokem 1947 a od té doby neproběhla žádná rekonstrukce, majitelka nemá povinnosti předkládat průkaz energetické náročnosti budovy.

Jako vždy jsem připravil i 3D virtuální prohlídku, díky které si můžete celý dům projít nejprve z bezpečí a pohodlí Vašeho domova. Díky této technologii získáte perfektní představu o dispozici domu, ale také si můžete ze svého domova změřit tloušťku zdí, velikost oken, výšku stropů atd.

Pokud se sem budete chtít přijít podívat, tak mi zavolejte a rád vás tu provedu.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

Stavební pozemek s vyřízeným stavebním povolením

DALŠÍ NEMOVITOST

Rodinný dům 12 km od Jičína v obci Češov