Porovnat nabídky

Mezonetový byt 2+kk v Jičíně

2 990 000 Kč

Videoprohlídka

360° virtuální prohlídka

Základní informace

Aktualizováno 15 ledna, 2021 v 3:26 pm

  • Cena: 2 990 000 Kč
  • Typ nemovitosti: Byty
  • Stav nemovitosti: Rezervováno
  • Užitná plocha (m²): 77

Popis

Příležitost vlastnit mezonetový 2+kk o velikosti 77 m2 poblíž centra Jičína a Lidického náměstí. Jedna z věcí, které je na tomhle domě skvělá je to, že jsou tu 2 vchody. Jeden je samozřejmě z ulice, ale je tu ještě jeden zadní vchod, který navazuje na parádní vnitroblok, který oceníte především při stěhování, nebo větším nákupu.

Bytový dům byl postavený v roce 2005 a k bytu patří zděný sklep a právo užívání 2 společných koláren. Další výhodou je, že v bytě jsou 2 toalety. Jedna samostatná a druhá v koupelně v patře.

Pokud jste single, nebo mladý pár, bude pro vás tahle dispozice naprosto perfektní. Pokud byste ovšem chtěli mít do budoucna rezervu, nebo děti už máte, tak je tady možnost upravit tenhle obrovský obývací pokoj tak, aby tady mohla vzniknout dispozice 3+kk.

Pokud toužíte po zahrádce s chatkou v zahrádkářské kolonii v Jičíně, tak majitelé tohoto bytu jednu takovou mají a je tady možnost její užívací právo po dohodě na Vás jako nového vlastníka bytu převést.

Ještě předtím než Vám byt osobně ukážu, tak se doporučuji podívat na 3D virtuální prohlídku, díky které si můžete celý byt nejprve projít z bezpečí a pohodlí Vašeho domova.

Kontaktní informace

Jaroslav Kraus
Jaroslav Kraus
+420 602 246 684
Facebook Youtube

Informujte se o této nemovitosti

Adresa

  • Stát: Česká republika

PŘEDCHOZÍ NEMOVITOST

RD u H.K. v obci Divec

DALŠÍ NEMOVITOST

Stavební pozemek s vyřízeným stavebním povolením